» » Найкращий тиждень мого життя 1 сезон
Найкращий тиждень мого життя 1 сезон
1 сезон
Рік:
2016 рік
Країна:
Час:
~00:45
Переклад:
російський, оригінал
Режисер:
Семен Горов
В ролях:
Ольга Сумська, Катерина Вострикова, Володимир Ніколаєнко, Денис Мартинов, Юрій Горбунов, Володимир Горянський, Ніна Антонова, Леся Самаєва, Костянтин Жовтневий, Андрій Кронглевскій
Формат:
mp4, 3gp

Найкращий тиждень мого життя 1 сезон дивитися онлайн

Опис серіалу Найкращий тиждень мого життя 1 сезон українською мовою

Зарубіжний гумор сильно відрізняється від нашого, американський всім зрозумілий і простий, вітчизняний ж дуже специфічний, іноземцю він здасться дивний. Англійські комедії теж мають своїм шармом, за однією з таких картин робиться вітчизняна стрічка, за основу взято успішний сюжет, залишається лише трохи переробити для наших реалій.

Простий співробітник видання не відрізняється упевненістю, однак йому пощастило зустрітися з милою дівчиною, з якою згодом він збирається заснувати сім'ю. Тато героїні важлива людина, працює суддею. Деякі моменти звичайно будуть змінені, але все-таки основний посил залишиться колишнім, нерозуміння близьких людей і поколінь, їх відносини все більше ускладнюються перед важливим для них днем. Це не драма, все чого чекають від фільму режисери це звичайний сміх і посмішки при переглядах. Вони не перші хто терпить недовіру тата і мами, не завжди все складається ідеально, доводиться терпіти докори і поради. За кілька епізодів молоді люди зазнають багато різного, перевірка на справжні почуття, навчиться терпінню і не зупинятися тільки тому що так думають інші, слухати своє серце і не піддаватися паніці. Чого тільки не зробиш що б довести коханій людині про серйозність намірів.

Сімейні стосунки складна штука, їм можна навчиться не відразу, а коли стикаються кілька поколінь, то всяке може статися. Хлопець і дівчина вирішили для себе що настав той час щоб офіційно оформити союз, вони довго це планували і ось до цього дня залишився рівно тиждень. У нареченого з нареченою все ладиться, відмінно проводять час удвох, не нудно, постійно веселяться. Вони не сумнівалися в тому що правильно роблять, поки не було запропоновано поїхати в гості до батька і матері дівчини, ближче познайомитись і скоротати час до весілля. Треба сказати що характер тестя не простий, а все тому що він військовий генерал, звик що б йому підпорядковувалися і мріяв що його дочка вибере для себе більш підходящого чоловіка, він все лише робить солодощі. Хлопець зі шкіри геть лізе щоб хоч як то поліпшити свою репутацію, проблема в тому що чим більше він прикладає зусиль, тих гірше відбувається. З боку здається що герой дурний і незграбний, просто він не хоче бути самим собою, хвилюється і має намір сподобається.

Фільми 2016 онлайн

Дивитися онлайн комедійний серіал Найкращий тиждень мого життя на 1+1 всі серії підряд безплатно

Всі сезони:
 • 1 сезон
 • Зеркало
Для того, щоб коментувати, необхідно зареєструватись
Після реєстрації реклами набагато менше.
 • winkwinkedsmileam
  belayfeelfellowlaughing
  lollovenorecourse
  requestsadtonguewassat
  cryingwhatbullyangry
Доведіть, що ви не робот:*