25-й час 1 сезон
1 сезон
Рік:
2015 рік
Країна:
Час:
~00:45
Переклад:
російський, оригінал
Режисер:
Микола Михайлов
В ролях:
Антон Хабаров, Таїсія Шипілова, Микита Пархоменко, Жанна Еппле, Микола Іванов, Микола Боклан, Вікторія Білан, Валерій Сковронський, Тетяна Арнтгольц, Олександр Кобзар
Формат:
mp4, 3gp

25-й час 1 сезон дивитися онлайн

Опис серіалу 25-й час 1 сезон українською мовою

У серіалі «25 година», головна героїня журналістка по імені Анна. Вона живе звичайнісінькою, нічим не примітним життям. В один прекрасний день, вона їде на зйомку, і так виходить, що дівчина врятує життя молодій людині. Цей молодий чоловік виявився дуже непростим. Він був онуком одного старого, але відомого годинникаря. В знак подяки, хлопець подарував дівчата особливі годинник. Якщо вам цікаво, як Ані вдалося врятувати життя людині, вам потрібно дивитися серіал «25 година» онлайн.

Годинники виявилися зовсім не простими. Вони давали можливість розтринькати час назад. І тепер, цей годинник будуть використовуватися, коли хтось із дорогих Ганні людей потраплятиме в неприємну ситуацію. Також Ганна зможе виправити безліч неприємних ситуацій пов'язаних з іншими людьми, адже вона журналіст. А журналісти завжди опиняються в епіцентрі різного роду подій. Можливо тепер, Анна допоможе багатьом людям, адже вона завжди мріяла про те, щоб нести в цей світ добро.

Фільми 2015 онлайн

Дивитися онлайн серіал 25-й час 1 сезон всі серії підряд безплатно

Всі сезони:
 • 1 сезон
 • Зеркало
25-й час 1 сезон
25-й час 1 сезон
25-й час 1 сезон
25-й час 1 сезон
Для того, щоб коментувати, необхідно зареєструватись
Після реєстрації реклами набагато менше.
 • winkwinkedsmileam
  belayfeelfellowlaughing
  lollovenorecourse
  requestsadtonguewassat
  cryingwhatbullyangry
Доведіть, що ви не робот:*