» » Гроза над Тихоріччям 2016
Гроза над Тихоріччям 2016
1 сезон
Рік:
2016 рік
Країна:
Час:
~00:45
Переклад:
російський, оригінал
Режисер:
Бата Недич
В ролях:
Дар'я Трегубова, Анна Левченко, Віталій Іванченко, Андрій Мостренко, Людмила Загорська, Олексій Череватенко, Андрій Самінін, Федір Гуринець, Єлизавета Зайцева, Алла Мартинюк
Формат:
mp4, 3gp

Гроза над Тихоріччям 2016 дивитися онлайн

Опис серіалу Гроза над Тихоріччям 2016 українською мовою

Міні-серіал українського виробництва режисера Б. Недіч, де головні ролі зіграли актори Л. Загорська, А. Самнін, О. Череватенко, А. Мостренко та ін. Це 4-х серійна мелодрама, яка розповідає історію наукового співробітника НДІ Павла Соколова. Він втратив роботу, коли в кризу довелося закрити лабораторію, але раптом з'явився шанс непогано заробити. Його друг запропонував поїхати в село, щоб умовити господарку молочної ферми продати її.

У друга є бізнес-план по роботі цієї ферми і свої корисливі цілі. Марія Лошкарева - господиня ферми, з самого першого погляду здалося сильною жінкою і господинею положення і справила враження на молодого незнайомця Павла. Причому на стільки, що він забув, навіщо приїхав. Але бізнес чекати не може і від Павла потрібно вирішити, що він вибере - гроші і дружбу або любов. До того ж Марія дуже дорожить своєю справою і не збирається просто так з ним прощатися, адже стільки сил сюди вкладено. До того ж один-олігарх підтискає з термінами, адже у нього «горить» проект. Як вчинить Павло, як до нього поставиться Марія, як на нього дивитиметься кращий друг. Який шлях обере головний герой і вибухнути чи Гроза над Тихоріччям?

Фільми 2016 онлайн

Дивитися онлайн серіал Гроза над Тихоріччям 2016 всі серії підряд безплатно

Всі сезони:
 • 1 сезон
 • Зеркало

Гроза над Тихоречьем

 • Серія 1
 • Серія 2
 • Серія 3
 • Серія 4
Загрузка...
Для того, щоб коментувати, необхідно зареєструватись
Після реєстрації реклами набагато менше.
 • winkwinkedsmileam
  belayfeelfellowlaughing
  lollovenorecourse
  requestsadtonguewassat
  cryingwhatbullyangry
Доведіть, що ви не робот:*