» » Гроза над Тихоріччям 2016
Гроза над Тихоріччям 2016
1 сезон
Рік:
Країна:
Час:
~00:45
Переклад:
російський, оригінал
Режисер:
Бата Недич
В ролях:
Дар'я Трегубова, Анна Левченко, Віталій Іванченко, Андрій Мостренко, Людмила Загорська, Олексій Череватенко, Андрій Самінін, Федір Гуринець, Єлизавета Зайцева, Алла Мартинюк

Гроза над Тихоріччям 2016 дивитися онлайн

Опис серіалу Гроза над Тихоріччям 2016 українською мовою

Міні-серіал українського виробництва режисера Б. Недіч, де головні ролі зіграли актори Л. Загорська, А. Самнін, О. Череватенко, А. Мостренко та ін. Це 4-х серійна мелодрама, яка розповідає історію наукового співробітника НДІ Павла Соколова. Він втратив роботу, коли в кризу довелося закрити лабораторію, але раптом з'явився шанс непогано заробити. Його друг запропонував поїхати в село, щоб умовити господарку молочної ферми продати її.

У друга є бізнес-план по роботі цієї ферми і свої корисливі цілі. Марія Лошкарева - господиня ферми, з самого першого погляду здалося сильною жінкою і господинею положення і справила враження на молодого незнайомця Павла. Причому на стільки, що він забув, навіщо приїхав. Але бізнес чекати не може і від Павла потрібно вирішити, що він вибере - гроші і дружбу або любов. До того ж Марія дуже дорожить своєю справою і не збирається просто так з ним прощатися, адже стільки сил сюди вкладено. До того ж один-олігарх підтискає з термінами, адже у нього «горить» проект. Як вчинить Павло, як до нього поставиться Марія, як на нього дивитиметься кращий друг. Який шлях обере головний герой і вибухнути чи Гроза над Тихоріччям?

Дивитися онлайн серіал Гроза над Тихоріччям 2016 всі серії підряд безплатно

Всі сезони:
 • 1 сезон
 • Зеркало

Гроза над Тихоречьем

 • Серія 1
 • Серія 2
 • Серія 3
 • Серія 4
Для того, щоб коментувати, необхідно зареєструватись
Після реєстрації реклами набагато менше.
 • winkwinkedsmileam
  belayfeelfellowlaughing
  lollovenorecourse
  requestsadtonguewassat
  cryingwhatbullyangry
Доведіть, що ви не робот:*