Чудо за розкладом 2016
1 сезон
Рік:
2016 рік
Країна:
Час:
~00:45
Переклад:
російський, оригінал
Режисер:
Ірина Громозда
В ролях:
Остап Ступка, Катерина Молчанова, Дмитро Лаленков, Інна Мірошниченко, Сергій Стрельников, Денис Мартинов, Тарас Денисенко, Дар'я Трегубова, Анна Варпаховська, Ірина Калашникова
Формат:
mp4, 3gp

Чудо за розкладом 2016 дивитися онлайн

Опис серіалу Чудо за розкладом 2016 українською мовою

На жаль людина не може передбачити, як буде складатися його долю. Молода дівчина в свої тридцять років прикута до інвалідного візка. Її перспективи на одужання більш ніж туманні. Незважаючи на те, що панночка знаходиться в складній ситуації, вона опускає руки і не поспішає боротися за власну фізичну повноцінність. Дорогоцінні дні, які проводить травмована страшною аварією в положенні інваліда роблять мізерними шанси на відновлення функцій опорно-рухового апарату.

Весь свій час хвора присвячує спостереження за небесними тілами. Астрономія викликає у паралізованою жвавий інтерес. Раптово вона зустрічає на своєму шляху Андрія, який не звик чекати, що проблеми виникають на шляху вирішуватися самі собою. Молода людина активно розвиває власну справу, оперативно знаходячи вихід з будь-яких ситуацій. Усвідомивши які почуття він відчуває по відношенню до своєї нової знайомої, хлопець швидко розриває вже сформовані стосунки зі своєю нареченою. Чоловік вірить в те, що недуга його обраниці можна побороти. Чи впорається ця пара з важким випробуванням, яке випало на їхню долю? Які перспективи у ніжних почуттів здорового чоловіка і практично нерухомою каліки?

Фільми 2016 онлайн

Дивитися онлайн серіал Чудо за розкладом 2016 всі серії підряд безплатно

Всі сезони:
 • 1 сезон
 • Зеркало

Чудо по расписанию

 • Серія 1
 • Серія 2
 • Серія 3
 • Серія 4
Для того, щоб коментувати, необхідно зареєструватись
Після реєстрації реклами набагато менше.
 • winkwinkedsmileam
  belayfeelfellowlaughing
  lollovenorecourse
  requestsadtonguewassat
  cryingwhatbullyangry
Доведіть, що ви не робот:*