Біженка 1 сезон
1 сезон
Рік:
2016 рік
Країна:
Час:
~00:45
Переклад:
російський, оригінал
Режисер:
Вікторія Мельникова
В ролях:
Ольга Гришина, Марк Дробот, Віталій Салій, Яна Соболевська, Костянтин Костишин, Артем Вільбік, Олена Бондарєва-Рєпіна, Олександр Галафутник, Дмитро Гаврилов, Олександр Гетьманський
Формат:
mp4, 3gp

Біженка 1 сезон дивитися онлайн

Опис серіалу Біженка 1 сезон українською мовою

Надія ніколи й припустити не могла, що біда в один з днів виявиться і в її будинку. Ця катастрофа не просто забирає життя рідних для неї людей, а й змушує саму дівчину покинути рідний дім, щоб зберегти собі життя. Коли вже визначена точна дата виїзду, головна героїня вирішує взяти з собою в дорогу тільки найнеобхідніше. У той же самий день до неї заходить літня жінка, яка проживає в сусідній квартирі, яка зі сльозами на очах просить відвезти шестирічної дитини до її далеких родичів. Старенька переживає, що вона скоро може померти і дитина залишиться без опіки.

Надя не змогла відмовити жінці, вона виконує прохання і вже на наступний ранок вони відправляються з хлопчиком в шлях. Поки ці герої намагалися вибратися із зони бойових зіткнень, дитина встигла стати для неї справжнім другом, тому він більше не бажає розлучатися з жінкою. Малюк переконує Надю залишатися з нею, і разом вони прямують до міста, де в юні роки здобувала освіту Надія. Практично відразу по приїзду вона зустрічає колишнього хлопця, який до цих пір любить її і готовий одружитися в будь-який день. Але доля підготувала Наді ще одне цікаве знайомство, цей чоловік готовий також боротися за свою любов до кінця.

Фільми 2016 онлайн

Дивитися онлайн серіал Біженка 1 сезон всі серії підряд безплатно

Всі сезони:
 • 1 сезон
 • Зеркало

Беженка

 • Серія 1
 • Серія 2
 • Серія 3
 • Серія 4
Для того, щоб коментувати, необхідно зареєструватись
Після реєстрації реклами набагато менше.
 • winkwinkedsmileam
  belayfeelfellowlaughing
  lollovenorecourse
  requestsadtonguewassat
  cryingwhatbullyangry
Доведіть, що ви не робот:*