» » Поганий хороший коп 1 сезон
Поганий хороший коп 1 сезон
1 сезон 16 серія
Рік:
2016 рік
Країна:
Час:
~00:50
Переклад:
російський, оригінал
Режисер:
Максим Литвинов
В ролях:
Олена Єременко, Володимир Заєць, Ігор Петрусенко, Євген Сидіхін, Фатіма Горбенко, Марія Тарасова, Євген Олійник, Дмитро Вівчарюк, Наталія Денисенко, Катерина Гулякова
Формат:
mp4, 3gp

Поганий хороший коп 1 сезон дивитися онлайн

Опис серіалу Поганий хороший коп 1 сезон українською мовою

Фільм повністю описує нашу сьогоднішню реальність. Міста повні злочинності і хаосу, які розвиваються з дуже великою швидкістю. А ті, хто повинен боротися з нею, навпаки заохочують і допомагають у розвитку. Поліція бореться зі злочинцями, і в той же час, з тими, хто покриває їх. Перевертні в погонах. Співробітники, які давали присягу захищати місто і громадян, тепер беруть хабарі, переступають межу закону, прикриваючи інших порушників для власної вигоди.

Серед усього цього хаосу працюють два поліцейських. Один, Анатолій, досвідчений, з великим стажем співробітник, який не звик бути нянькою для злочинців, часто порушує їх права, ніколи не церемониться у виборі способів домогтися свого, в тому числі порушує статут.
Другого звати Вадим, він молодий, симпатичний, нетовариський поліцейський, але в той же час дуже хороший оперативний співробітник. У роботі він використовує нові винаходи техніки і розробки інших фахівців, а також спирається на досвід колег. Хто ж з них чесний поліцейський, а хто давно їм не є? Хто переступив межу закону, а хто віддає всі сили для його підтримки?

Працюючи над однією справою, кожен з них намагається щось приховати від іншого. Обидва намагаються свою особисту зберегти в таємниці. Але настане момент, коли доведеться працювати разом, навчитися довіряти один одному. До чого все це призведе? Чи доб'ються вони позитивного результату? І хто виявиться чесним поліцейським, а хто перевертнем у погонах?

Фільми 2016 онлайн

Дивитися онлайн серіал Поганий хороший коп 1 сезон всі серії підряд безплатно

Всі сезони:
 • 1 сезон
 • Зеркало

Плохой хороший коп

Для того, щоб коментувати, необхідно зареєструватись
Після реєстрації реклами набагато менше.
 • winkwinkedsmileam
  belayfeelfellowlaughing
  lollovenorecourse
  requestsadtonguewassat
  cryingwhatbullyangry
Доведіть, що ви не робот:*