На лінії життя 1 сезон
1 сезон
Рік:
2016 рік
Країна:
Час:
~00:45
Переклад:
російський, оригінал
Режисер:
Антон Гойда
В ролях:
Ахтем Сеітаблаєв, Олесь Задніпровський, Вікторія Литвиненко, В'ячеслав Довженко, Ольга Олексій, Костянтин Войтенко, Яна Соболевська, Лариса Руснак, Сергій Сипливий, Геннадій Попенко, Ірина Мірошниченко, Михайло Кукуюк.
Формат:
mp4, 3gp

На лінії життя 1 сезон дивитися онлайн

Опис серіалу На лінії життя 1 сезон українською мовою

Військовий госпіталь - це звичайна поліклініка, але для військовослужбовців. Сергій Задорожний не збирався довго залишатися в цьому закладі. Однак для нього робота виявилася куди важливіше. Він думав, що перепочинок між відрядженнями в такому простенькому установі піде йому на користь.

Незабаром виявилося, що робота тут не менш складна, ніж на фронті. Головний герой збирається продовжувати рятувати життя людей, які найбільше потребують цього. Сергій намагається також розібратися з особистим життям, тому що в його родині відбувається щось по-справжньому дивне. Доводиться миритися з тим, що в госпіталі працює перша любов головного героя Ольга, а також її чоловік Стас, який люто ненавидить Сергія. Проект постає перед нами як справжня людська драма, повна любові, емоцій і інтриг.

Фільми 2016 онлайн

Дивитися онлайн серіал На лінії життя 1 сезон всі серії підряд безплатно

Всі сезони:
 • 1 сезон
 • Зеркало

На линии жизни

Для того, щоб коментувати, необхідно зареєструватись
Після реєстрації реклами набагато менше.
 • winkwinkedsmileam
  belayfeelfellowlaughing
  lollovenorecourse
  requestsadtonguewassat
  cryingwhatbullyangry
Доведіть, що ви не робот:*