Країна У 1 сезон
Рік:
2013 рік
Країна:
Час:
~00:25
Переклад:
український, оригінал
Режисер:
Квартал 95
Формат:
mp4, 3gp

Країна У 1 сезон дивитися онлайн

Опис серіалу Країна У 1 сезон українською мовою

Київський чиновник Михайло Іванович бере хабарі безсоромно, але всі вони йдуть на те, щоб витягувати пустоголового синка з пригод, в які той постійно вплутується. У Дніпрі подружня парочка Ігор та Олена регулярно з'ясовують стосунки. Особливо весело на них дивитися, якщо до них приєднується мама Олени. А дві харківські блонди - Даша і Христина весь час відвідують кастинги і ведуть бесіди надзвичайної важливості.

Всіх цих та інших героїв об'єднує комедійний телесеріал, зроблений у формі скетч-шоу, - Країна У. Є черговим продуктом студії Квартал 95, має в активі хороші глядацькі відгуки. У сюжетах об'єднано якомога більше міст і, поряд з сміховинними ситуаціями, в які потрапляють герої, глядач має можливість подивитися на місцевий колорит. Задумка запозичена у британських телевізійників (серіал Маленька Британія).
Прем'єра шоу відбулася в 2013 році, але проект, отримавши багато хвалебних рецензій, виходить до сих пір. З'явилися його спін-оффи, наприклад, скетчкому Танька і Володька; Одного разу під Полтавою, відмічені високим рейтингом. У головних ролях актори, що почали кар'єру в українських командах КВН. Це Олександр Теренчук з Вінницьких Перцев, Дар'я Кобякова їх Збірній блондинок Харкова, Володимир Борисов з Збірній Дніпропетровська.

Фільми 2013 онлайн

Дивитися онлайн серіал Країна У 1 сезон всі серії підряд безплатно

  • Зеркало

Страна У

Для того, щоб коментувати, необхідно зареєструватись
Після реєстрації реклами набагато менше.
  • winkwinkedsmileam
    belayfeelfellowlaughing
    lollovenorecourse
    requestsadtonguewassat
    cryingwhatbullyangry
Доведіть, що ви не робот:*