Співачка 3 сезон
3 сезон
Рік:
2016 рік
Країна:
Час:
~00:50
Переклад:
російський, оригінал
Режисер:
Дмитро Гольдман
В ролях:
Олександра Епштейн, Антон Мухарський, Наталія Миколайчук, Олександр Давидов, Єлизавета Зайцева, Данило Мірешкін, Марта Логачова, Тарас Цимбалюк, Павло Вишняков, Олеся Гайова, Лі Берлінська, Віталій Салій, Дар'я Легейда, Андрій Романій, Ірина Дорошенко
Формат:
mp4, 3gp

Співачка 3 сезон дивитися онлайн

Опис серіалу Співачка 3 сезон українською мовою

У центрі сюжету українського мелодраматичного серіалу "Співачка і доля" знаходиться чарівна молода дівчина, яка з юного віку марила стати артисткою, і в майбутньому бачила себе лише виступає на сцені. Вона мріяла стати знаменитою виконавицею, і для цього у неї були всі можливості, крім фінансового забезпечення. Наталя Кречет володіла дивовижною краси голосом. Її спів не полишало байдужим жодного знайомого і родича. Однак це були лише ті люди, хто щиро любив героїню, і бажав їй тільки найкращого.

Досягнувши вісімнадцятиріччя, дівчина вирішує, що настав час втілити мрію в реальність, і відважно відправляється з рідного провінційного містечка в галасливу, і ніколи не сплячу столицю. Вона не сумнівається у власному таланті, і націлена підкорити Москву. Наташа не повідомляє батькові, що проживати збирається у матері, яка не брала участі в її вихованні, виправдано вважаючи, що той не схвалив би її вибір. Кречет досить швидко пощастило, і на її шляху зустрівся відомий продюсер, оцінивши голосові дані починаючої співачки гідно, і запропонувавши їй взаємовигідний контракт. З цього моменту починається сходження героїні на олімп. Однак попереду зірку очікують не тільки стрімкий зліт, але і несподівані падіння.

Фільми 2016 онлайн

Дивитися онлайн серіал Співачка 3 сезон всі серії підряд безплатно

Всі сезони:
  • Зеркало
Відео файл не знайдено? Відключіть блокувальник реклами чи обновіть його!
Загрузка...
Для того, щоб коментувати, необхідно зареєструватись
Після реєстрації реклами набагато менше.
  • winkwinkedsmileam
    belayfeelfellowlaughing
    lollovenorecourse
    requestsadtonguewassat
    cryingwhatbullyangry
Доведіть, що ви не робот:*