Катерина (2016) 1 сезон
1 сезон
Рік:
2016 рік
Країна:
Час:
47 хв.
Переклад:
український, оригінал
Режисер:
Олександр Тименко
В ролях:
Марк Дробот, Дар'я Трегубова, Дмитро Сова, Марія Пустова, Ольга Гришина, Наталя Сумська, Ірина Мельник, Анатолій Хостікоєв, Валерія Ходос, Олексій Коршиков
Формат:
mp4, 3gp

Катерина (2016) 1 сезон дивитися онлайн

Опис серіалу Катерина (2016) 1 сезон українською мовою

Катерина є цілком сучасної мелодрамою, яка була знята з історичною оповіддю Тараса Григоровича Шевченка. Серіал розповідає події, які відбулися в наш час. Чотирьох серійний фільм покаже глядачам історію про дівчину, яка закохалася в хлопця, що проживає в іншому місті, і який не тільки поміняв її долю, а й долю рідних їй людей. Серіал Катерина 2016 дивитися онлайн - це типова розповідь про жінку, яка пристосована до сучасного життя в країні.

Головною героїнею серіалу Катерина є дівчина Катя з села Шуляки, яка знаходиться в Черкаській області. Дівчина проживає зі своїми батьками, які сповідують консервативні цінності. Люди похилого віку працюють вчителями. Несподівано в їх рідне село прибуває знімальна бригада з Києва. Катерині моментально сподобався красивий, ставний і відомий актор Олексій Красильников. Олексію також сподобалася юна дівчина, яка дуже мила і красива. Але їх відносинам не раді всі родичі Каті. Відразу життя головної героїні, її родичів і приятелів повністю зміниться.

Фільми 2016 онлайн

Дивитися онлайн серіал Катерина (2016) 1 сезон всі серії підряд безплатно

Всі сезони:
 • 1 сезон
 • Зеркало

Катерина

 • Серія 1
 • Серія 2
 • Серія 3
 • Серія 4
Загрузка...
Для того, щоб коментувати, необхідно зареєструватись
Після реєстрації реклами набагато менше.
 • winkwinkedsmileam
  belayfeelfellowlaughing
  lollovenorecourse
  requestsadtonguewassat
  cryingwhatbullyangry
Доведіть, що ви не робот:*