Пес 2 сезон
2 сезон 24 серія
Рік:
2016 рік
Країна:
Час:
49 хв.
Переклад:
російський, оригінал
Режисер:
Микола Каптан, Ігор Забара
В ролях:
Ілля Прокопів, Світлана Зельбет, Микита Панфілов, Андрій Самінін, Денис Роднянський, Автанділ Бежіашвілі, Ольга Олексій, Ольга Морозова, Тарас Мельничук, Михайло Жонін
Формат:
mp4, 3gp

Пес 2 сезон дивитися онлайн

Опис серіалу Пес 2 сезон українською мовою

Детективна тематика не дає спокою багатьом любителям. Здавалося б, що ще можна придумати інтригуюче і загадкове в даному жанрі? Але дія в даному серіалу дійсно захоплює. Головний герой був звільнений з органів за надмірне вживання алкоголю і втрату довіри через цієї проблеми. Тепер хлопцю запропонували неофіційну посаду в своєму відділі. Але хто зважиться працювати разом з таким слідчим? На допомогу персонажу виходить справжня німецька вівчарка.

Собака давно знає героя і вірно служить йому своєю турботою. Варто додати, що у колишнього поліцейського трапилося сімейне горе. Він втратив своїх батьків. Зухвале вбивство було абсолютно над обома родичами. Терзання і душевні муки не залишають розум їх сина. Він пристрасно мріє завдати у відповідь візит. Знайти злочинців допоможе вірний пес. Детективний дует перетворюється в щиру дружбу. Може бути, розкривши нікчемне вбивство, з'явиться шанс відновитися на посаді? Чи зможуть авантюрні напарники вийти на слід убивць і поквитатися за невинних жертв? Стрічка насичена загадкою і невідомістю мотивів злочинних діянь. Кому була потрібна кров?

Фільми 2016 онлайн

Дивитися онлайн серіал Пес 2 сезон всі серії підряд безплатно

Всі сезони:
  • Зеркало

Пес

Пес 2 сезон
Пес 2 сезон
Для того, щоб коментувати, необхідно зареєструватись
Після реєстрації реклами набагато менше.
  • winkwinkedsmileam
    belayfeelfellowlaughing
    lollovenorecourse
    requestsadtonguewassat
    cryingwhatbullyangry
Доведіть, що ви не робот:*