СуперКопи 1 сезон
1 сезон
Рік:
2016 рік
Країна:
Час:
24 хв.
Переклад:
російський, оригінал
Режисер:
Олександр Богданенко
В ролях:
Тарас Цимбалюк, Олександр Погребняк, Фелікс Аброскин, Вікторія Варлей, Сергій Куди, Ярослав Герус, Павло Тупиков, Андрій Бурим, Аліса Клюшкіна, Ольга Ларіна
Формат:
mp4, 3gp

СуперКопи 1 сезон дивитися онлайн

Опис серіалу СуперКопи 1 сезон українською мовою

Український комедійний телевізійний серіал режисера Олександра Богданенко, що оповідає про суворі трудові будні співробітників недавно створеного правоохоронного органу - Національної поліції. Після грандіозної реформи законодавства оберігати спокій громадян і стежити за дотриманням громадського порядку приймаються фахівці, що пройшли ретельний відбір, а також спеціалізовані підготовчі курси завдовжки в кілька місяців. Але те, що в теорії виглядає як модернізація і вихід на якісно новий рівень, на практиці має значний числом прикрих нюансів.

Адже багато хто з вийшли на патрулювання вулиць молодих людей, швидко завоювали іронічне прізвисько «суперкопом», раніше не мали нічого спільного з подібним заняттям, а деякі і зовсім раніше порушували закон, який нині зобов'язалися захищати. І тепер невдачливі правоохоронці змушені на особистому досвіді пізнавати всі принади свого непростого ремесла, як виявилося, що містить величезну кількість всіляких «підводних каменів». А крім гарної форми і обов'язкових Селфі в розпал робочого дня, службова діяльність завжди готова порадувати новоспечених копів черговим злочином, що вимагає від новачків чималих зусиль для свого розкриття.

Фільми 2016 онлайн

Дивитися онлайн серіал СуперКопи 1 сезон всі серії підряд безплатно

Всі сезони:
  • Зеркало
Відео файл не знайдено? Відключіть блокувальник реклами чи обновіть його!
Для того, щоб коментувати, необхідно зареєструватись
Після реєстрації реклами набагато менше.
  • winkwinkedsmileam
    belayfeelfellowlaughing
    lollovenorecourse
    requestsadtonguewassat
    cryingwhatbullyangry
Доведіть, що ви не робот:*