Хрещена 1 сезон
1 сезон
Рік:
2017 рік
Країна:
Час:
44 хв.
Переклад:
російський, оригінал
Режисер:
Олександр Полинніков
В ролях:
Катерина Порубель , Ганна Назарьева , Сергій Фролов , Євген Юхновець , Михайло Євланов , Вано Янтбелідзе , Ольга Равицька , Ігор Тильтиков , Оксана Бурлай-Питерова , Юлія Скарга
Формат:
mp4, 3gp

Хрещена 1 сезон дивитися онлайн

Опис серіалу Хрещена 1 сезон українською мовою

Оксані 32 роки, вона працює в майстерні по ремонту одягу, а у вільний час шиє ляльок. Мачуха не схвалює захоплення падчерки, вона вважає, що було б більше користі, якби та замість ляльок, допомагала їй в магазині. Сестра героїні, Ганнуся, навчається в місті, їй потрібні гроші.

В той день гороскоп віщував Оксані доленосну зустріч. От і не вір після цього передбачення. Зустріч з таксистом перевернула долю обох сестер. Дівчина їхала в місто з черговою партією ляльок. В магазині їй сказали, що весь товар розпроданий. Частина виробів купив італієць, а що залишилися, якась Марго.

На зупинці біля Оксани впала сумка з передачею для сестрички. Банку з чорничним варенням розбилася і все потекло. Побачивши розстроєну дівчину, таксист завантажив у машину її речі і довіз до будинку Ганни, відмовившись взяти гроші, а на прощання вручив візитку.
Побачившись з Анею, старша сестра поїхала знайомитися з Марго. Олег все ще стояв біля під'їзду. Разом вони поїхали по справах, а потім довго сиділи в кафе. Виконуючи замовлення Марго до благодійного аукціону, майстриня забула про все на світі. Своїм тріумфом захід багато в чому було зобов'язане лялькам. На вечорі Оксана знепритомніла, вона думала, що переутомилась, але виявилося, йшла сьомий тиждень вагітності. А невдовзі Ганнуся призвела нареченого познайомитися з родиною. Це був Олег.

Фільми 2017 які вже вийшли

Дивитися онлайн серіал Хрещена 1 сезон всі серії підряд безплатно

Всі сезони:
 • 1 сезон
 • Зеркало
Відео файл не знайдено? Відключіть блокувальник реклами чи обновіть його!
Загрузка...
Для того, щоб коментувати, необхідно зареєструватись
Після реєстрації реклами набагато менше.
 • winkwinkedsmileam
  belayfeelfellowlaughing
  lollovenorecourse
  requestsadtonguewassat
  cryingwhatbullyangry
Доведіть, що ви не робот:*