Чорна кров 1 сезон
1 сезон
Рік:
2017 рік
Країна:
Білорусь, Україна
Час:
50 хв.
Переклад:
російський, оригінал
Режисер:
Олексій Карелін, Ганна Єрофєєва
В ролях:
Марія Порошина , Тетяна Колганова , Дарина Щербакова , Олег Алмазів , Олексій Коряков , Петро Баранчеев , Олексій Демидов , Марія Пирогова , Дмитро Бджола , Анатолій Лобоцький
Формат:
mp4, 3gp

Чорна кров 1 сезон дивитися онлайн

Опис серіалу Чорна кров 1 сезон українською мовою

Цей вічний сюжет – любов і зрада актуальне завжди – від часів античності до наших днів. 70-ті роки, село, в родині підростають дві дочки – Ірина і Ольга. Коли на їх порозі з'явився сусід Слава Соколов, обох дівчат ніби громом вразило, він віддали б усе на світі за його любов. Славка вибрав Іру. Ольга не готова сидіти склавши руки, вона повинна роздобути хлопця сестри у що б то не стало. Недовго думаючи, дівчина йде до чаклунки Глафире. Ворожка вислухала Олю, дала їй зілля під назвою «Чорна кров» і попередила – вона доб'ється свого, але щастя не триватиме довго, любовний напій принесе усій родині безліч страждань.

Однак, одержиму ідеєю дістати кохану Ольгу, вже не зупинити. Так і сталося, любовний приворот скалічив життя трьом поколінням, ніби в їх життя назавжди увійшло зло: біль, невдачі, смерть. У спробі розірвати порочне коло, Олена, дочка Ольги, тільки накликала на сім'ю нові проблеми. Минуло багато років і сестри зрозуміли, заради майбутнього своїх дітей вони повинні примиритися, а для примирення необхідно прощення, от тільки чи вистачить духу?

Фільми 2017 які вже вийшли

Дивитися онлайн серіал Чорна кров 1 сезон всі серії підряд безплатно

Всі сезони:
 • 1 сезон
 • Зеркало
Відео файл не знайдено? Відключіть блокувальник реклами чи обновіть його!
Для того, щоб коментувати, необхідно зареєструватись
Після реєстрації реклами набагато менше.
 • winkwinkedsmileam
  belayfeelfellowlaughing
  lollovenorecourse
  requestsadtonguewassat
  cryingwhatbullyangry
Доведіть, що ви не робот:*