» » Відчайдушний домогосподар 1 сезон
Відчайдушний домогосподар 1 сезон
1 сезон
Рік:
2017 рік
Країна:
Час:
48 хв. (192 хв.)
Переклад:
російський, багатоголосий
Режисер:
Ашот Кещян
В ролях:
Михайло Поліцеймако , Катерина Кузнєцова , Олександр Ратніков , Леонід Громов , Лариса Удовиченко , Вероніка Лук'яненко , Дем'ян Шиян , Ольга Гришина , Костянтин Жовтневий , Сергій Солодов
Формат:
mp4, 3gp

Відчайдушний домогосподар 1 сезон дивитися онлайн

Опис серіалу Відчайдушний домогосподар 1 сезон українською мовою

Подружжя Михайло і Марина живуть у любові та злагоді. Глава сімейства – фінансовий аналітик, з ранку до вечора пропадає на роботі, а його дружина давно залишила кар'єру перекладача, щоб займатися будинком і вихованням Лялі і Антошки. У їх житті панує стабільність, а привабливі перспективи не втомлюються радувати. Ніхто не очікував радикальних змін, але ніщо не вічне під місяцем. Однокласник Марини робить їй пропозицію, від якого не можна відмовитися, а Мішу звільняють з роботи. Подружжя міняються місцями, стає годувальником Марина, а Михайлу нічого не залишається, як зайнятися дітьми та веденням господарства.

Михасю, вихований мамою і бабусею, а потім з любов'ю переданий у дбайливі руки дружини, – фінансист вищої проби, добрий чоловік, люблячий чоловік і тато, але господар ніякий, він нічого не вміє робити руками. Домогосподар з завмиранням серця дивиться на довжелезний перелік домашніх справ, про які раніше не здогадувався. У нього багато чого не виходить, але ж це не головне. Зате дітлахам з ним добре, заради них він навіть готовий подолати страх і стрибнути з вишки в басейн. Роботодавець Марини всерйоз за нею залицяється, і Михайлу доведеться дуже постаратися, щоб зберегти сім'ю, але, як відомо, любов творить чудеса.

Фільми 2017 які вже вийшли

Дивитися онлайн серіал Відчайдушний домогосподар 1 сезон всі серії підряд безплатно

Всі сезони:
 • 1 сезон
 • Зеркало
Відео файл не знайдено? Відключіть блокувальник реклами чи обновіть його!
Для того, щоб коментувати, необхідно зареєструватись
Після реєстрації реклами набагато менше.
 • winkwinkedsmileam
  belayfeelfellowlaughing
  lollovenorecourse
  requestsadtonguewassat
  cryingwhatbullyangry
Доведіть, що ви не робот:*