» » Присягаюся любити тебе вічно 1 сезон
Присягаюся любити тебе вічно 1 сезон
1 сезон
Рік:
2017 рік
Країна:
Час:
45 хв.
Переклад:
російський, оригінал
Режисер:
Аліна Чеботарьова
В ролях:
Олександра Сизоненка , Олександр Крючков , Іван Соловйов , Оксана Жданова , Ганна Лебедєва , Ніна Ніжерадзе , Сергій Сипливий , Валерій Швець , Андрій Білоус , Сергій Калантай
Формат:
mp4, 3gp

Присягаюся любити тебе вічно 1 сезон дивитися онлайн

Опис серіалу Присягаюся любити тебе вічно 1 сезон українською мовою

В епіцентрі подій романтичного міні-серіалу виявляється головна героїня на ім'я Олена. Вона народилася і виросла в невеликому, затишному містечку – Приморську. Оленка з дитинства була красива, розумна, талановита і любила спорт. Їй з ранніх років пророкували чудове спортивне майбутнє, бо вона вже в школі серйозно досягла успіху як плавчині. Весь місто пишався, а вона знала, чого хоче. У дівчинки було двоє відданих, чудових друзів – Павло та Євген. Трійця завжди і скрізь була разом, дружила і пустувала. Одного разу вони дали клятву: хлопці назавжди залишаться разом, і зрадництва в їх компанії не буде місця.

Потім прийшов час випускного, а також нових, дорослих кроків в незвідане життя. З'ясувалося, що обидва хлопці люблять Олену, і обидва вирішили розкрити їй свої почуття на випускному. Звичайно, комусь доведеться здатися в цьому змаганні, яке загрожує світлої дружбу. Але життя розпорядилося по-своєму – кожен отримав відповідь. Минуло довгих сім років, і ось доля знову звела шкільних друзів у рідному містечку. Як не дивно, героїня знову опиняється перед тим самим вибором. Що ж вона скаже на цей раз, через стільки часу? Має шкільна клятва досі якесь значення?

Фільми 2017 які вже вийшли

Дивитися онлайн серіал Присягаюся любити тебе вічно 1 сезон всі серії підряд безплатно

Всі сезони:
 • 1 сезон
 • Зеркало
Відео файл не знайдено? Відключіть блокувальник реклами чи обновіть його!
Для того, щоб коментувати, необхідно зареєструватись
Після реєстрації реклами набагато менше.
 • winkwinkedsmileam
  belayfeelfellowlaughing
  lollovenorecourse
  requestsadtonguewassat
  cryingwhatbullyangry
Доведіть, що ви не робот:*