» » Коротке слово ні 1 сезон
Коротке слово ні 1 сезон
1 сезон
Рік:
2017 рік
Країна:
Час:
45 хв.
Переклад:
російський, оригінал
Режисер:
Сергій Щербин
В ролях:
Дмитро Белякин , Марина Митрофанова , Ян Цапнік , Станіслав Боклан , Максим Дахненко , Віра Шпак , Олександра Хаснудинова , Сергій Воляновский
Формат:
mp4, 3gp

Коротке слово ні 1 сезон дивитися онлайн

Опис серіалу Коротке слово ні 1 сезон українською мовою

Тата Корнєєва навчається в художній академії. Дівчина виховувалася в інтелігентній, забезпеченій сім'ї. Батьки сподіваються, що незабаром вона буде пов'язана узами шлюбу з викладачем живопису Микитою. Женя Стяпкин – сирота, що пробиває собі дорогу в житті кулаками. Ледь побачивши Тату, хлопець був вражений її красою, але предмет бажань не дивиться в його бік. Тоді Жека кидається під колеса її машини. Він приходить до дівчини на день народження, де сам хлопець і його подарунок піддаються різкій критиці.

Після свята Тата і Микита їдуть на дачу, але іменинниця вчасно усвідомила, що наречений їй зовсім байдужий. Батько Наташі, зустрівшись з Женею, вимагає залишити його дочку в спокої, він їй не пара. Євген дійсно пов'язаний з криміналом, він бере участь у викраденні раритетної марки з квартири Корнеевых і в поставках викрадених діамантів. За ним по п'ятах йде група, очолювана братом дівчини, Миколою.

Стяпкин засуджений на 5 років, кохана збирається дочекатися його звільнення. За цей час багато води витече, героям доведеться пройти крізь низку випробувань. Чи вдасться їм навчитися прощати і зберегти своє почуття?

Фільми 2017 які вже вийшли

Дивитися онлайн серіал Коротке слово ні 1 сезон всі серії підряд безплатно

Всі сезони:
 • 1 сезон
 • Зеркало
Відео файл не знайдено? Відключіть блокувальник реклами чи обновіть його!
Загрузка...
Для того, щоб коментувати, необхідно зареєструватись
Після реєстрації реклами набагато менше.
 • winkwinkedsmileam
  belayfeelfellowlaughing
  lollovenorecourse
  requestsadtonguewassat
  cryingwhatbullyangry
Доведіть, що ви не робот:*