Біле-Чорне 1 сезон
1 сезон
Рік:
2017 рік
Країна:
Час:
45 хв.
Переклад:
російський, оригінал
Режисер:
Ігор Москвітін
В ролях:
Марія Машкова , Юрій Дяк , Дмитро Ульянов , Олександр Пашков , Роман Маякін , Міла Сивацька , Олена Турбал , Олександр Рудько , Дарина Трегубова , Анатолій Зиновенко , Антоніна Макарчук
Формат:
mp4, 3gp

Біле-Чорне 1 сезон дивитися онлайн

Опис серіалу Біле-Чорне 1 сезон українською мовою

Конечно, жінка працювати в слідчому відділенні важко і важко. Однак героїня серіалу "Біло-чорна" Вероніка вполне справляється з такою службою. В правоохранительных органах вона на великолепний рахунок. В перспективі її повинні підвищувати по службі. На особистому поприще у жінки теж все в порядку. С мужем Костей полнейшая идиллия. Костик називає свою дружину Нікою. Будинок вона просто ангел. Приближається річниця весілля і в цей день трапляється кошмарне біду.

На стройке була знайдена тело загиблого чоловіка з мертвою дівчиною Лерой. Следствие встановило, що вона була любовницей широко відомого в кримінальному суспільстві людини. Версія убийства очевидна. Мафіозі дізнався, що у його любимо є сексуально-інтимні стосунки з іншим і вирішив отомстити.

Убитая гора Вероніка не вірить, що Костя може мати зв'язок на стороні. Вона хоче докопатися до істини. Тільки по существующему закону жінка відсторониться від ведення справ. Вероніка вирішує діяти самостійно. Відкривається багато нових деталей, які приводять молоду жінку в самий центр великої кримінальної розбірки.

Фільми 2017 які вже вийшли

Дивитися онлайн серіал Біле-Чорне 1 сезон всі серії підряд безплатно

Всі сезони:
 • 1 сезон
 • Зеркало
Відео файл не знайдено? Відключіть блокувальник реклами чи обновіть його!
Для того, щоб коментувати, необхідно зареєструватись
Після реєстрації реклами набагато менше.
 • winkwinkedsmileam
  belayfeelfellowlaughing
  lollovenorecourse
  requestsadtonguewassat
  cryingwhatbullyangry
Доведіть, що ви не робот:*