» » Хвора поведінка 1 сезон
Хвора поведінка 1 сезон
1 сезон 3 серія
Рік:
2017 рік
Час:
60 хв.
Переклад:
російський, багатоголосий
Режисер:
Стів Бенделак
В ролях:
Helena Day, Ліззі Каплан, Аньяна Васан, Джессіка Ріган, Hemera Day, Том Райлі, Том Белл, Христина Чонг, Джон Гордон Сінклер, Кріс Гір
Формат:
mp4, 3gp

Хвора поведінка 1 сезон дивитися онлайн

Опис серіалу Хвора поведінка 1 сезон українською мовою

Закінчивши коледж, Чарлі, відразу ж пішов працювати в офіс, звичайним працівникам, не маючи особливого вибору. Всі його прагнення до вищої мети, ніколи не переслідували його, і незабаром, він забув про мріях, почавши жити звичайним середньостатистичної життям людини, не помічаючи, як пролітають його молоді роки. Не досягнувши в житті нічого, він, на щастя дізнається, що хворий на рак, відмовляючись від лікування, не бачачи сенсу продовжувати своє нудне буття на планеті.

Так, почавши жити на повну котушку, хлопець радіє, не маючи надій на чудотворне одужання, але розповідаючи всім знайомим, що куріння травички і веселе проведення часу, зможе зцілити його. Але, його приятелі не надто вірять зневіреному одного, намагаючись вказати йому на вірний шлях. Сам же Чарлі, починає подумувати про правильність свого вибору, адже жити йому хочеться всупереч усьому, ось тільки чи може хіміотерапія бути єдиним способом, адже мало хто виживають, пройшовши курс складного лікування.

Фільми 2017 які вже вийшли

Дивитися онлайн серіал Хвора поведінка 1 сезон всі серії підряд безплатно

Всі сезони:
 • 1 сезон
 • Зеркало
Відео файл не знайдено? Відключіть блокувальник реклами чи обновіть його!
Для того, щоб коментувати, необхідно зареєструватись
Після реєстрації реклами набагато менше.
 • winkwinkedsmileam
  belayfeelfellowlaughing
  lollovenorecourse
  requestsadtonguewassat
  cryingwhatbullyangry
Доведіть, що ви не робот:*