Доктор Хто 10 сезон
11 сезон пілотна серія
Рік:
2018 рік
Час:
43 хв.
Переклад:
російський, багатоголосий
Режисер:
Грем Харпер, Ерос Лін, Дуглас Маккіннон
В ролях:
Пітер Капальді, Девід Теннант, Карен Гіллан, Крістофер Екклстон, Артур Дервіл, Ніколас Бріггс, Метт Сміт, Пол Кейсі, Біллі Пайпер, Дженна Коулман
Формат:
mp4, 3gp

Доктор Хто 10 сезон дивитися онлайн

Опис серіалу Доктор Хто 10 сезон українською мовою

Чергова порція пригоди дванадцятого Доктора починається досить необразливо. Ми бачимо, що Доктор хто разом з Нардолом тимчасово відмовляється від подорожей. Вони удвох влаштувалися працювати в університет Брістоля, максимально увійшовши в образ професора і його асистента. Як з'ясовується, ця робота всього лише прикриття для героїв, які насправді захищають якийсь важливий артефакт, захований в стінах будівлі. На початку 10 сезону Доктор знайомиться з кухаркою з їдальні - дівчиною на ім'я Білл, яка регулярно приходить на його лекції і веде себе уважніше деяких студентів.

Відзначаючи завзяття дівчини, він пропонує їй почати індивідуальне навчання. Після цього ми ближче знайомимося з Білл, яка симпатизує іншій студентці - загадкової Хезер, у якій є невеликий фізичний недолік: викривлення райдужної оболонки ока немов утворює зірочку поруч із зіницею. Незабаром з'ясується, що Хезер зовсім не людина, а прибулець, здатний подорожувати крізь час і простір ще швидше Доктора, причому без «телефонної будки». Білл, Доктор і Нардолу належить запаморочливу подорож, яке подарує дівчині масу нових вражень, Нардолу дозволить виконати призначення, а головному герою допоможе знайти нову партнерку! А що ж буде в 11 сезоні, дивіться самі на порталі uafilm.

Фільми 2018 які вже вийшли

Дивитися онлайн серіал Доктор Кто (Доктор Ху) 11 сезон всі серії підряд безплатно

  • Зеркало
Відео файл не знайдено? Відключіть блокувальник реклами чи обновіть його!
Доктор Хто 10 сезон
Доктор Хто 10 сезон
Доктор Хто 10 сезон
Доктор Хто 10 сезон
Для того, щоб коментувати, необхідно зареєструватись
Після реєстрації реклами набагато менше.
  • winkwinkedsmileam
    belayfeelfellowlaughing
    lollovenorecourse
    requestsadtonguewassat
    cryingwhatbullyangry
Доведіть, що ви не робот:*