Годзілла 1 сезон
1 сезон
Рік:
1998 рік
Країна:
Час:
22 хв.
Переклад:
російський, дубляж
Режисер:
Девід Хартман, Сем Лью, Френк Сквіллейс
В ролях:
Чаріті Джеймс, Бріжит Бако, Джо Пантольяно, Скотт Мосенсон, Том Кенні, Кевін Данн, Мальколм Денар, Пейджет Брюстер, Ріно Романо, Йен Зірінг
Формат:
mp4, 3gp

Годзілла 1 сезон дивитися онлайн

Опис серіалу Годзілла 1 сезон українською мовою

«Годзілла» - мультиплікаційний серіал, який був створений як сиквел однойменного фільму. Це спільне дітище американо-японських мультиплікаторів. У ньому розповідається про те, що трапилося, коли Годзілла загинув на Бруклінському мосту. Військові отримують попередження про те, що деякі з яєць Годзілли могли вціліти. Одне з яєць виробляє на світ маленького Зілля. Він стає потенційним знаряддям в боротьбі з іншими мутантами, адже є хтось, хто може керувати Зілля. Так само з мутантами бореться Нік зі своєю командою.

Сюжет серій дуже цікавий. Наприклад, в одній з них розповідається про появу дивного монстра. Він то з'являється, то зникає знову і ніхто не знає, звідки береться цей монстр і куди зникає. Виявляється, одна людина володіє дивними здібностями. Він може викликати через свої сни цього монстра, коли думає про тих місцях, з якими його пов'язують неприємні спогади. Команді доводиться шукати цю людину і розбудити, щоб він в стресі підсвідомо не викликав монстра.

Мультік Годзілла 1 сезон дивитися онлайн безплатно

Всі сезони:
  • Зеркало
Відео файл не знайдено? Відключіть блокувальник реклами чи обновіть його!


Для того, щоб коментувати, необхідно зареєструватись
Після реєстрації реклами набагато менше.
  • winkwinkedsmileam
    belayfeelfellowlaughing
    lollovenorecourse
    requestsadtonguewassat
    cryingwhatbullyangry
Доведіть, що ви не робот:*