12 мавп 1 сезон
1 сезон
Рік:
Країна:
Час:
42 хв.
Переклад:
російський, багатоголосий
Режисер:
Девід Гроссман, Магнус Мартенс, Майкл Ваксман
В ролях:
Ной Бін, Емілі Хемпшир, Том Нунен, Демор Барнс, Аманда Шулл, Ендрю Гілліс, Аліса Даун, Барбара Зукова, Аарон Стенфорд, Кірк Асеведо

12 мавп 1 сезон дивитися онлайн

Опис серіалу 12 мавп 1 сезон українською мовою

У найближчому майбутньому життя більшості людей, що вижили перетворюється в похмуре подобу пекла. Колись могутня цивілізація практично повністю загинула через жахливу епідемії невідомого вірусу. Країн і національностей більше не існує, а жменька уцілілих веде жорстоку боротьбу за існування в підземних бункерах. Тепер єдина надія людей - це Коул, колишній в'язень. Цей бунтар був засуджений за непокору владі, але тепер у нього є шанс виправитися.

Сучасні технології дозволяють здійснити подорож у часі, тому злочинець повинен переправитися в минуле і розшукати людину, який створив вірус, щоб знищити його до початку пандемії. Але цей терорист, який очолює таємну організацію під назвою «12 мавп», вкрай небезпечний. До того ж його оточують вірні люди і впровадитися в його спільнота буде складно. Однак Коул сповнений рішучості змінити хід історії і дати людям надію на щасливе майбутнє. Але чи справдяться його бажання в цьому негостинному світі?

Дивитися онлайн Дванадцять мавп 1 сезон всі серії підряд

Всі сезони:
 • Зеркало
 • Трейлер
12 мавп 1 сезон
12 мавп 1 сезон
12 мавп 1 сезон
12 мавп 1 сезон
Для того, щоб коментувати, необхідно зареєструватись
Після реєстрації реклами набагато менше.
 • winkwinkedsmileam
  belayfeelfellowlaughing
  lollovenorecourse
  requestsadtonguewassat
  cryingwhatbullyangry
Доведіть, що ви не робот:*