» » Дівчина за викликом 1 сезон
Дівчина за викликом 1 сезон
1 сезон
Рік:
2016 рік
Країна:
Час:
60 хв. / 01:00
Переклад:
російський, багатоголосий
Режисер:
Лодж Х. Керріган, Емі Саймец
В ролях:
Брайоні Гласско, Майкл Терріоль, Кейт Хьюлетт, Дженні Рейвен, Сугіта Варухесе, Олександра Кастілло, Райлі Кіо, Сабрін Рок, Мері Лінн Райскаб, Пол Спаркс
Формат:
mp4, 3gp

Дівчина за викликом 1 сезон дивитися онлайн

Опис серіалу Дівчина за викликом 1 сезон українською мовою

Майбутньому юристу Крістін в пошуках підробітку доводиться перепробувати різноманітні сфери діяльності. Але молода героїня вибирає самий нестандартний і немилозвучний спосіб поповнення гаманця, стаючи високооплачуваною дівчиною за викликом. Однак, сама красуня нічого ганебного в тому, що їй доводиться займатися, не знаходить. Вона ж не тривіальне повія.

Подібно гейші Сходу, вона, як і її «колеги» фактично стають і подругами, і наставницями і мудрими слухачками своїх клієнтів. А це вимагає від дівчини певного інтелектуального рівня окрім привабливої зовнішності і здатності виконати будь-які самі претензійні фантазії чергового незнайомця. Крім того, дівчина отримує певні знання, які, на її думку, знадобляться спокусниці в юриспруденції після закінчення вузу. Потрапивши в фірму «Kirkland & Allen», Крістін познайомилася зі співробітницею Жаклін, яка і займається підбором пар, влаштовує знайомство клієнта і підходящої жриці любові, а також допомагає зі зніманням житла і створенням унікальних портфоліо, здатних зацікавити химерну публіку заможних чоловіків зрілого віку.

Фільми 2016 онлайн

Дивитися онлайн серіал Дівчина за викликом 1 сезон всі серії підряд безплатно

Всі сезони:
  • Зеркало
Відео файл не знайдено? Відключіть блокувальник реклами чи обновіть його!
Загрузка...


Для того, щоб коментувати, необхідно зареєструватись
Після реєстрації реклами набагато менше.
  • winkwinkedsmileam
    belayfeelfellowlaughing
    lollovenorecourse
    requestsadtonguewassat
    cryingwhatbullyangry
Доведіть, що ви не робот:*