Мільярди 1 сезон
1 сезон
Рік:
2016 рік
Країна:
Час:
60 хв. / 01:00
Переклад:
російський, багатоголосий
Режисер:
Ніл Бергер, Джеймс Фоулі, Анна Боден
В ролях:
Малин Акерман, Меггі Сіфф, Френк Хартс, Деніел К. Ісаак, Кондоль Рашад, Тобі Леонард Мур, Девід Костабайл, Пол Джаматті, Деміен Льюїс, Сьюзен Міснер
Формат:
mp4, 3gp

Мільярди 1 сезон дивитися онлайн

Опис серіалу Мільярди 1 сезон українською мовою

Там, де панує влада, і вплив мають великі гроші, центр Нью-Йорка, переповнений бурхливими пристрастями. Протистояння ведуть два професійних титану: прокурор міста Чак Роудс, який має свої принципи і запальний характер і мільярдер з амбіціями Боббі Аскельрода. Боббі (у фільмі прізвисько «Сокира») власник одного з процвітаючих хедж-фондів бізнесу. У його власності декілька особняків, вертоліт, власний приватний літак, і навіть особистий кухар. Сам по собі він людина непогана і наміри його зовсім не мерзенного характеру, адже коріння Аскельрода - це прості і скромні люди. Але гроші розмивають кордони між законом і правосуддям, поганим і хорошим, розгулявшись, можна дозволити собі більше і перейти за рамки правосуддя.

Чак Роудс займає посаду прокурора округу, в свою чергу, успішно вигравав справи проти акул фінансового бізнесу. Запальний і різкий він не терпить програшів. У нього достатньо доказів, проти Сокири, але він не поспішає, тому що процес цей далеко не рядовий. Вся справа в тому, що в кримінальний процес, замішана дружина Роудс, адже вона працює на мільярдера. У цій ситуації доводиться бути особливо обережним і поліцейський опиняється між двох вогнів.

Фільми 2016 онлайн

Дивитися онлайн серіал Мільярди 1 сезон всі серії підряд безплатно

Всі сезони:
  • Зеркало
Відео файл не знайдено? Відключіть блокувальник реклами чи обновіть його!
Мільярди 1 сезон
Мільярди 1 сезон
Мільярди 1 сезон
Мільярди 1 сезон
Для того, щоб коментувати, необхідно зареєструватись
Після реєстрації реклами набагато менше.
  • winkwinkedsmileam
    belayfeelfellowlaughing
    lollovenorecourse
    requestsadtonguewassat
    cryingwhatbullyangry
Доведіть, що ви не робот:*