Вкушена 1 сезон
1 сезон
Рік:
2014 рік
Країна:
Канада
Час:
43 хв.
Переклад:
російський, багатоголосий
Режисер:
Джеймс Даннісон, Грант Харві, Т.Дж. Скотт
В ролях:
Грег Брайк, Пол Грін, Грейстон Холт, Лора Вандервурт, Дженелл Вільямс, Томмі-Амбер Пірі, Стів Ланд, Наталі Браун, Фіона Хайет, Майкл Ксав'єр
Формат:
mp4, 3gp

Вкушена 1 сезон дивитися онлайн

Опис серіалу Вкушена 1 сезон українською мовою

Вкушена - серіал канадської студії, який розповість глядачеві про життя дівчини-перевертня. Основою для сюжету послужив цикл романів Келлі Армстронг «Жінки іншого світу». Олена Майклз - звичайна сучасна дівчина. Живе в Торонто, професійно займається фотографією, ніж та заробляє на життя. Красива, успішна, самостійна, ні в чому не потребує. А ще Олена Майклз - унікальна в своєму роді, яка вижила жінка-перевертень. Кілька років тому вона стала жертвою нападу іншого перевертня, після чого сама перетворилася в напівлюдину, напівмонстра.

Олена давно намагається не спілкуватися з іншими перевертнями і жити життям звичайної людини серед людей, проте обставини змушують її повернутися в зграю. Ватажок зграї просить Олену допомогти розслідувати кілька злочинів, що сталися в середовищі перевертнів. Однак, повернувшись до життя вовка-людини, Олена стикається з низкою труднощів. Наприклад, доведеться відновити стосунки зі своїм колишнім хлопцем, Клеєм Денверс, прийомним сином ватажка зграї. При цьому Олена ніяк не кидає своєї ідеї: непомітно жити серед людей, ніж вона збирається знову зайнятися після того, як проблеми серед перевертнів будуть вирішені.

Фільми 2014 онлайн

Дивитися онлайн серіал Вкушена 1 сезон всі серії підряд безплатно

Всі сезони:
  • Зеркало
Відео файл не знайдено? Відключіть блокувальник реклами чи обновіть його!
Вкушена 1 сезон
Вкушена 1 сезон
Вкушена 1 сезон
Вкушена 1 сезон
Для того, щоб коментувати, необхідно зареєструватись
Після реєстрації реклами набагато менше.
  • winkwinkedsmileam
    belayfeelfellowlaughing
    lollovenorecourse
    requestsadtonguewassat
    cryingwhatbullyangry
Доведіть, що ви не робот:*