Вкушена 2 сезон
2 сезон
Рік:
Країна:
Канада
Час:
43 хв.
Переклад:
російський, багатоголосий
Режисер:
Джеймс Даннісон, Грант Харві, Т.Дж. Скотт
В ролях:
Грег Брайк, Пол Грін, Грейстон Холт, Лора Вандервурт, Дженелл Вільямс, Томмі-Амбер Пірі, Стів Ланд, Наталі Браун, Фіона Хайет, Майкл Ксав'єр

Вкушена 2 сезон дивитися онлайн

Опис серіалу Вкушена 2 сезон українською мовою

Недосвідченій людині, на перший погляд, може здатися, що Олена Майклз проста дівчина. Досить симпатична і розумна леді живе в Торонто і трудиться фотографом. Її професійні навички прекрасні. З нею можна посміятися і поговорити про все, що завгодно, так як вона зможе включитися в будь-яку розмову. Однак, як постійно відбувається в подібних кінороманах, у неї є старий і страшний секрет. В даний час вона єдина жінка-перевертень. У минулому на неї напав таємничий монстр, який не вбив, а лише інфікував дівчину. Після страшних перетворень вона стала напівзвіром. Але не всі монстри здатні тільки на жахливе. І героїня якраз відноситься до такої категорії. Вона не захотіла вести себе, як чудовисько.

Уже багато води утекло з того моменту, як вона розлучилася з рідної зграєю, щоб жити як пересічний чоловік. І це досить непогано виходило до недавніх пір. Все в житті йшло розмірено і спокійно, поки ватажок колишньої зграї Олени не відвідати дівчину з проханням. Він хоче, щоб Майклз допомогла йому в пошуку винного ряду злочинних подій. Олена погодилася, однак, чергове прибуття в суспільство собі подібних досить проблемно. В дорозі вона стикається з різними труднощами. Адже один з членів громади її колишня любов, якого звуть Клей Денверс. Дівчині буде неймовірно складно не зрадити своїм переконанням і не забути, що вона все ж людина, а не тільки звір. Це прекрасна історія про людську волю, яка здатна вершити великі справи коли все навколо цьому перешкоджає. Спостерігаючи за сильною жінкою, можна зробити для себе багато правильних висновків.

Дивитися онлайн серіал Вкушена 2 сезон всі серії підряд безплатно

Всі сезони:
 • Зеркало
 • Трейлер
Вкушена 2 сезон
Вкушена 2 сезон
Вкушена 2 сезон
Вкушена 2 сезон
Для того, щоб коментувати, необхідно зареєструватись
Після реєстрації реклами набагато менше.
 • winkwinkedsmileam
  belayfeelfellowlaughing
  lollovenorecourse
  requestsadtonguewassat
  cryingwhatbullyangry
Доведіть, що ви не робот:*