Вкушена 2 сезон
2 сезон
Рік:
2015 рік
Країна:
Канада
Час:
43 хв.
Переклад:
російський, багатоголосий
Режисер:
Джеймс Даннісон, Грант Харві, Т.Дж. Скотт
В ролях:
Грег Брайк, Пол Грін, Грейстон Холт, Лора Вандервурт, Дженелл Вільямс, Томмі-Амбер Пірі, Стів Ланд, Наталі Браун, Фіона Хайет, Майкл Ксав'єр
Формат:
mp4, 3gp

Вкушена 2 сезон дивитися онлайн

Опис серіалу Вкушена 2 сезон українською мовою

Недосвідченій людині, на перший погляд, може здатися, що Олена Майклз проста дівчина. Досить симпатична і розумна леді живе в Торонто і трудиться фотографом. Її професійні навички прекрасні. З нею можна посміятися і поговорити про все, що завгодно, так як вона зможе включитися в будь-яку розмову. Однак, як постійно відбувається в подібних кінороманах, у неї є старий і страшний секрет. В даний час вона єдина жінка-перевертень. У минулому на неї напав таємничий монстр, який не вбив, а лише інфікував дівчину. Після страшних перетворень вона стала напівзвіром. Але не всі монстри здатні тільки на жахливе. І героїня якраз відноситься до такої категорії. Вона не захотіла вести себе, як чудовисько.

Уже багато води утекло з того моменту, як вона розлучилася з рідної зграєю, щоб жити як пересічний чоловік. І це досить непогано виходило до недавніх пір. Все в житті йшло розмірено і спокійно, поки ватажок колишньої зграї Олени не відвідати дівчину з проханням. Він хоче, щоб Майклз допомогла йому в пошуку винного ряду злочинних подій. Олена погодилася, однак, чергове прибуття в суспільство собі подібних досить проблемно. В дорозі вона стикається з різними труднощами. Адже один з членів громади її колишня любов, якого звуть Клей Денверс. Дівчині буде неймовірно складно не зрадити своїм переконанням і не забути, що вона все ж людина, а не тільки звір. Це прекрасна історія про людську волю, яка здатна вершити великі справи коли все навколо цьому перешкоджає. Спостерігаючи за сильною жінкою, можна зробити для себе багато правильних висновків.

Фільми 2015 онлайн

Дивитися онлайн серіал Вкушена 2 сезон всі серії підряд безплатно

Всі сезони:
  • Зеркало
Відео файл не знайдено? Відключіть блокувальник реклами чи обновіть його!
Вкушена 2 сезон
Вкушена 2 сезон
Вкушена 2 сезон
Вкушена 2 сезон
Для того, щоб коментувати, необхідно зареєструватись
Після реєстрації реклами набагато менше.
  • winkwinkedsmileam
    belayfeelfellowlaughing
    lollovenorecourse
    requestsadtonguewassat
    cryingwhatbullyangry
Доведіть, що ви не робот:*