» » Теорія великого вибуху 2 сезон
Теорія великого вибуху 2 сезон
2 сезон
Рік:
2008 рік
Країна:
Час:
22 хв.
Переклад:
російський, одноголосий
Режисер:
Марк Сендроускі, Ентоні Джозеф Річ, Пітер Чакос
В ролях:
Саймон Хелберг, Мелісса Рауш, Кейлі Куоко-Суітінг, Керол Енн Сьюзі, Майем Біалік, Джон Росс Боуі, Джонні Галекі, Кунал Нейер, Джім Парсонс, Кевін Сасмен
Формат:
mp4, 3gp

Теорія великого вибуху 2 сезон дивитися онлайн

Опис серіалу Теорія великого вибуху 2 сезон українською мовою

Чотири друзі жили в одному будинку, вивчають точні науки і мріяли про великі відкриття, поки одного разу з ними по сусідству чи не оселилися мила дівчина Пенні. Леонардо відразу зрозумів, що відчуває до дівчини далеко не дружню симпатію, але, на жаль, його почуття не взаємні, адже красуням подобаються рішучі хлопці, а не начитані «ботаніки». Його друг Шелдон є самозакоханим і до жаху шкідливим хлопцем, періодично створює проблеми для всіх оточуючих. Інший герой, Воловиця, також вкрай незвичайний екземпляр - він обожнює носити яскравий одяг і поєднує її з дивними ременями, знає досконало кілька іноземних мов, в тому числі стародавніх. Четвертий хлопець Раджеш - виходець з Індії - побачивши дівчат впадає в ступор і лише під дією алкоголю може видавити з себе пару слів.

У нових серіях серіалу «Теорія великого вибуху» головний герой не залишає спроб підкорити серце Пенні і запрошує її на побачення. Однак на зустрічі дівчина бреше хлопцю про своє навчання в коледжі, а той через свою сором'язливість поводиться досить безглуздо. Під час відвертої розмови Пенні розповідає про все Шелдону, після чого той вирішує роз'їхатися зі своїм приятелем, так як боїться видати секрет. А сам Леонардо хоче забути фатальну блондинку і знову починає зустрічатися з занудной лаборанткою Леслі, яка часом лише дратує хлопця. Незабаром герой починає працювати над великим проектом і попереджає егоїстичного Шелдона про те, що більше не зможе підвозити його в університет, тому ця місія тимчасово покладається на Пенні. Під час однієї з поїздок дівчина свариться з зарозумілим хлопцем, а потім у Шелдона з'являється віддана прихильниця, готова виконати будь-яку його забаганку.

Дивитися онлайн серіал Теорія великого вибуху 2 сезон всі серії підряд безплатно

  • Зеркало
Відео файл не знайдено? Відключіть блокувальник реклами чи обновіть його!
Теорія великого вибуху 2 сезон
Теорія великого вибуху 2 сезон
Теорія великого вибуху 2 сезон
Теорія великого вибуху 2 сезон
Для того, щоб коментувати, необхідно зареєструватись
Після реєстрації реклами набагато менше.
  • winkwinkedsmileam
    belayfeelfellowlaughing
    lollovenorecourse
    requestsadtonguewassat
    cryingwhatbullyangry
Доведіть, що ви не робот:*