Форс-мажори 4 сезон
4 сезон
Рік:
2014 рік
Країна:
Час:
43 хв.
Переклад:
російський, багатоголосий
Режисер:
Кевін Брей, Антон Кроппер, Майкл Сміт
В ролях:
Д.Б. Вудсайд, Меган Маркл, Сара Рафферті, Рік Хоффман, Гебріел Махт, Патрік Джей Адамс, Джина Торрес, Макс Топплін, Аманда Шулл, Девід Костабайл
Формат:
mp4, 3gp

Форс-мажори 4 сезон дивитися онлайн

Опис серіалу Форс-мажори 4 сезон українською мовою

Співпраця головних героїв Майка і Харві почалося при досить несподіваних обставинах. Харві є юристом і трудиться в відомої корпорації з оформлення великих угод. Майк також хотів працювати в юриспруденції, але його відрахували з коледжу за підробку результатів іспиту. Незважаючи на це, хлопець має блискучий математичний склад розуму і фотографічну пам'ять, він може запам'ятовувати навіть найнезначніші деталі. Через відрахування герой занурився в депресію і перебивався тимчасовими заробітками. Одного разу він рятувався від погоні і випадково забіг в офіс Харві, де той проводив співбесіду на посаду свого помічника. Чоловік зацікавився незвичайними здібностями Майка і без коливань взяв його на посаду. Так з'являється дует юристів-професіоналів, які швидко стають не просто колегами, а кращими друзями. Вони не гребують використовувати в своїй роботі заборонені методи і часто діють не за правилами, але це дає певний результат і робить фірму неймовірно популярною.

У нових серіях серіалу «Форс-мажори» місцевий прокурор зацікавиться діяльністю підозрілих людей і вирішить розкрити всі таємниці їх компанії. Йому вдається з'ясувати, що Майк працював у фірмі, не маючи відповідної освіти, тому прокурор хоче залучити шахраїв до відповідальності. Однак сам герой вчасно звільняється з посади і на деякий час йде в тінь, непомітно допомагаючи своєму другові. Втім, докучливий прокурор не збирається здаватися і хоче знайти докази їх афер з допомогою колишніх клієнтів. Чи вдасться чоловікові домогтися закриття популярної компанії, або він недооцінює досвідчених фахівців з форс-мажорних ситуацій?

Фільми 2014 онлайн

Дивитися онлайн серіал Форс-мажори 4 сезон всі серії підряд безплатно

  • Зеркало
Відео файл не знайдено? Відключіть блокувальник реклами чи обновіть його!
Форс-мажори 4 сезон
Форс-мажори 4 сезон
Форс-мажори 4 сезон
Форс-мажори 4 сезон
Для того, щоб коментувати, необхідно зареєструватись
Після реєстрації реклами набагато менше.
  • winkwinkedsmileam
    belayfeelfellowlaughing
    lollovenorecourse
    requestsadtonguewassat
    cryingwhatbullyangry
Доведіть, що ви не робот:*