» » Кремнієва Долина 3 сезон
Кремнієва Долина 3 сезон
3 сезон
Рік:
Країна:
Час:
30 хв.
Переклад:
російський, багатоголосий
Режисер:
Майк Джадж, Алек Берг, Тришиа Брок
В ролях:
Крістофер Івен Уелш, Зак Вудс, Алі Джі, Ті Джей Міллер, Кумейл Нанджіані, Томас Міддлдітч, Джош Бренер, Аманда Крю, Мартін Старр, Метт Росс

Кремнієва Долина 3 сезон дивитися онлайн

Опис серіалу Кремнієва Долина 3 сезон українською мовою

Річард заснував свою компанію, під назвою якої він довго думав. Пізніше він вирішив, що непогано було б назвати її Флейтист, після чого зупинився на цьому варіанті і почав збирати розумних програмістів. За короткий час йому вдалося перетворити свою фірму в величезну організацію, а коли він почав дуже багато заробляти, то зрозумів, що нарешті реалізував свою мрію. Він міг займатися улюбленою справою, заробляючи цим. Якось цьому хлопцю зателефонували і сказали, що йому пропонують іншу посаду, він нічого не зрозумів, йому здалося, що від нього хочуть позбутися, викинувши його з його ж компанії. Річард негайно вирушив на роботу, де йому довелося поговорити з Лорі, яка сказала, що не бачить нічого поганого в тому, що герою треба буде зайняти місце технічного директора, вона навіть спробувала переконати творця компанії в тому, що це підвищення.

Все ж Річард відмінно розумів, що це далеко не так, він відмовився від цього зниження, після чого заявив, що буде боротися, він не збирається йти просто так. Незабаром герою стане ясно, що зробити він нічого не може, адже навіть його юрист відмовиться йому допомагати, після чого Річард вирішить, що треба спробувати знайти іншу роботу. Він легко зможе знайти кілька компаній, які будуть зацікавлені в тому, щоб Річард працював на них, одна з цих фірм сподобається герою найбільше. Все-таки ця молода людина буде сумніватися в правильності прийнятого ним рішення, а коли двоє його друзів скажуть, що не збираються йти з ним, Річард тут же відправиться на співбесіду. На новому місці йому покажуть програму, яка додає на обличчя людей вуса і розкажуть, що це самий справжній прорив. Всі уважно вислухавши, герой зрозуміє, що це погане місце, але і повернутися назад він уже не може.

Дивитися онлайн серіал Кремнієва Долина 3 сезон всі серії підряд безплатно

Всі сезони:
 • Зеркало
 • Трейлер
Кремнієва Долина 3 сезон
Кремнієва Долина 3 сезон
Кремнієва Долина 3 сезон
Кремнієва Долина 3 сезон
Для того, щоб коментувати, необхідно зареєструватись
Після реєстрації реклами набагато менше.
 • winkwinkedsmileam
  belayfeelfellowlaughing
  lollovenorecourse
  requestsadtonguewassat
  cryingwhatbullyangry
Доведіть, що ви не робот:*