» » За вовчими законами 1 сезон
За вовчими законами 1 сезон
1 сезон
Рік:
2016 рік
Країна:
Переклад:
російський, багатоголосий
Режисер:
Джон Уеллс
В ролях:
Даніелла Алонсо, Карен Малина Уайт, Джейк Вірі, Бен Робсон, Девон Сава, Анна Белкнап, Еллен Баркін, Райан Дорсі, Скотт Спідман, Шон Хетосі
Формат:
mp4, 3gp

За вовчими законами 1 сезон дивитися онлайн

Опис серіалу За вовчими законами 1 сезон українською мовою

Джош ще вчився в школі, але вже зустрічався з дівчиною на ім'я Нікі, до якої дуже прив'язався останнім часом, тому й намагався бувати з нею частіше. Цьому хлопчині було відомо, що його матінка Джулія вживає наркотики, він не міг допомогти їй позбутися від цієї згубної звички, а в один з днів він зателефонував до швидкої, так як зрозумів, що його матері дуже погано. Приїхавши доктора нічим не змогли допомогти Джулії, адже вона вже була мертва, а коли Джош зрозумів, що його мами більше немає, він подзвонив бабусі, з якою раніше рідко спілкувався. Ця жінка сказала, що герою треба збирати речі, вона скоро приїде і забере його, а коли вона привезла Джоша до себе додому, він побачився зі своїми дядьками, з якими теж мало бачився.

Бабуся сказала, що хлопчик з нинішніх пір буде жити тут, вона виділила йому одну з кімнат, а потім сказала своїм синам, що треба б перевірити цю молоду людину, бо вона не знає, чи можна йому довіряти. Джош розповів про те, що трапилося з його матір'ю Нікі, а перед цим він покатався з дядьками на дошці. Один з його родичів вирішив не відкладати і швидко дізнатися, що собою являє Джош. Родичі героя познущалися над незнайомими хлопцями, після чого дали Джошу пістолет, бажаючи, щоб він налякав цих хлопців. Герой відмінно впорався із завданням, але йому все ще не збиралися розповідати про сімейний бізнес. Джош здогадувався про те, що та кількість грошей, яке було у його родичів, які не взялося з повітря, він усвідомлював, що йому, ймовірно, доведеться зайнятися незаконною діяльністю, але його це не лякало. Навіть коли на похоронах матері сусідка попросила його триматися подалі від бабусі і її дітей, Джош Не послухав її.

Фільми 2016 онлайн

Дивитися онлайн серіал За вовчими законами 1 сезон всі серії підряд безплатно

Всі сезони:
  • Зеркало
Відео файл не знайдено? Відключіть блокувальник реклами чи обновіть його!
Загрузка...
Для того, щоб коментувати, необхідно зареєструватись
Після реєстрації реклами набагато менше.
  • winkwinkedsmileam
    belayfeelfellowlaughing
    lollovenorecourse
    requestsadtonguewassat
    cryingwhatbullyangry
Доведіть, що ви не робот:*