Бонг часу 1 сезон
1 сезон
Рік:
2016 рік
Країна:
Переклад:
російський, багатоголосий
Режисер:
Люсія Аньєлло
В ролях:
Джеррі Дж. Анджело, Джун Карр, Пол В. Даунс, Сара Кленсі, Кевін Хеффернан, Анджеліна Каваллини, Ейден Берджесс, Ілана Глейзер, Ніл Кейсі, ІКСІ Букер
Формат:
mp4, 3gp

Бонг часу 1 сезон дивитися онлайн

Опис серіалу Бонг часу 1 сезон українською мовою

Джефф - молодий хлопчина, який вже забув про те, як займатися сексом, адже у нього давно не було дівчини. Тому-то він підсів на сайти для дорослих, він так заводився, що зламав уже не один ноутбук, а недавно зіпсував і комп'ютер кузини Шері. Коли ця дівчина про це дізналася, вона порадила йому знайти нарешті дівчину, а потім ці двоє вирішили прокотитися на велосипедах. Несподівано серед дороги з'явилося двоє істот, які були схожі на людей, але не встиг Джефф з кузиною прийти в себе, як цих прибульців збила машина. Пізніше герої розповіли копам про те, що бачили, але оскільки вони були під кайфом, їм ніхто не повірив, а як тільки поліцейські поїхали, Шері знайшла бонг, на якому було щось написано, але розібрати ні вона, ні її кузен нічого не змогли.

Потім герої скористаються перекладачем і з'ясують, що якщо покурити, використовуючи цю скляну ємність, то можна опинитися в іншому часі, а для повернення треба затягнутися ще раз. Не думаючи довго, Джефф запропонує випробувати в роботі цей бонг, після чого він з Шері виявиться в далекому минулому, їм ледь вдасться втекти свого часу від величезного динозавра. Ця пригода герої не зможуть забути, тому вирішили, що треба уявити собі той час, в якому вони бажають опинитися, після чого вони знову використовували бонг. На жаль, вони перенеслися не в старий Голлівуд, як їм хотілося, а опинилися в 17 столітті, де Шері відразу прийняли за відьму і почали піддавати її жорстоким випробуванням, щоб отримати докази того, що вона в змові з дияволом. В цей же час Джефф звернувся до склодуви і попросив його полагодити бонг, який розбив один з місцевих жителів. Герою вдалося врятувати від смерті свою кузину, але стікляшка не повернула цих двох додому, замість цього вона закинула їх під час, коли жили печерні люди.

Фільми 2016 онлайн

Дивитися онлайн серіал Бонг часу 1 сезон всі серії підряд безплатно

Всі сезони:
 • 1 сезон
 • Зеркало
Відео файл не знайдено? Відключіть блокувальник реклами чи обновіть його!
Для того, щоб коментувати, необхідно зареєструватись
Після реєстрації реклами набагато менше.
 • winkwinkedsmileam
  belayfeelfellowlaughing
  lollovenorecourse
  requestsadtonguewassat
  cryingwhatbullyangry
Доведіть, що ви не робот:*