Скорпіон 1 сезон
1 сезон
Рік:
2014 рік
Країна:
Час:
43 хв.
Переклад:
російський, багатоголосий
Режисер:
Сем Хілл, Омар Мадхья, Мел Демскі
В ролях:
Едді Кей Томас, Еліес Габел, Роберт Патрік, Ері Стідем, Камілла Гуаті, Джейдін Вонг, Кевін Уайзман, Кетрін МакФі, Девід Фабріціо, Райлі Б. Сміт
Формат:
mp4, 3gp

Скорпіон 1 сезон дивитися онлайн

Опис серіалу Скорпіон 1 сезон українською мовою

Історія створення унікальної команди, що допомагає спецслужбам в найскладніших розслідуваннях вельми незвичайна. Лідер компанії з чотирьох геніїв, сукупність ай-кью яких, понад вісімсот балів - Волтер Обрайєн, ще будучи підлітком, зламав сервер НАСА, лише для того, щоб повісити на стіну фотографію супутника. Назвати його звичайною людиною, з точки зору простих обивателів, можна лише з сильною натяжкою, втім, як і інших членів, цією унікальною команди. Волтер навіть розставання примудряється поєднати з підробітком, а для спрощення фінального розмови, становить документ, щоб подружці було простіше з ним порвати.

Серіал «Скорпіон» 1 сезон, розповість про будні команди геніїв, якій після довгих невдач, запропонували працювати на уряд. Тобі, при всій геніальності в пізнанні поведінкових факторів сам азартний раздолбай, Дівчина з промовистою назвою Хеппі - феноменальний механік, що не перетравлюються сальні жарти і людина-калькулятор - Сильвестр колоритний товстун, який з легкістю може загубитися в числах так, що забуває про їжу. Роботу запропонував команді старий знайомий Уолтера - федеральний агент Гейб Галло. Правда, у нього з Волтером є невирішені справи в минулому, але як водиться, все буде розказано в процесі.

Фільми 2014 онлайн

Дивитися онлайн серіал Скорпіон 1 сезон всі серії підряд безплатно

Всі сезони:
  • Зеркало
Відео файл не знайдено? Відключіть блокувальник реклами чи обновіть його!
Загрузка...
Скорпіон 1 сезон
Скорпіон 1 сезон
Скорпіон 1 сезон
Скорпіон 1 сезон
Для того, щоб коментувати, необхідно зареєструватись
Після реєстрації реклами набагато менше.
  • winkwinkedsmileam
    belayfeelfellowlaughing
    lollovenorecourse
    requestsadtonguewassat
    cryingwhatbullyangry
Доведіть, що ви не робот:*