Банші 3 сезон
3 сезон
Рік:
Країна:
Час:
43 хв.
Переклад:
російський, багатоголосий
Режисер:
Оле Крістіан Мадсен, Грег Яйтанс, Лоні Перистері
В ролях:
Рас Блеквелл, Ентоні Старр, Метт Сервітто, Трієсті Келлі Данн, Хун Лі, Лілі Сіммонс, Деметріус Гросс, Ульріх Томсен, Івана Мілічевіч, Френкі Фейзон

Банші 3 сезон дивитися онлайн

Опис серіалу Банші 3 сезон українською мовою

Часом не варто видавати себе за іншу людину, щоб не отримати в результаті безліч неприємних моментів, як сталося з головним героєм цього фільму. Все почалося з того, що поступово він, здійснюючи найрізноманітніші злочини, докотився до такого життя злочинця і тим самим раз і назавжди підірвав свою досить непогану репутацію. В результаті всього цього він виявляється в містечку з назвою Банши, в самій глушині, що може бути. Проте, це не означає, що тут люди зовсім нічого не знають про цей світ і живуть в повному невіданні.

Головний герой вирішив скористатися репутацією шерифа, якого нещодавно вбив для того, щоб отримати не тільки спокійне місце в суспільстві, а й високо займану посаду, яка його цілком влаштовує. Ось тільки, скільки триватиме його брехню, поки жителі міста не зрозуміють те, що це не їх шериф, а багатьом відомий злодій і вбивця, який видавав себе за нього? Скільки невинних людей страждати, перш ніж ця людина зможе зрозуміти, що неможливо далі жити нормальним життям після всього того, що він зробив, адже навіть якщо змінитися він сам, то люди не зможуть прийняти такого. Як сприйме подібну для себе інформацію злочинець і що зробить для того, щоб змінити майбутнє?

Дивитися онлайн серіал Банші 3 сезон всі серії підряд безплатно

Всі сезони:
 • Зеркало
 • Трейлер
Банші 3 сезон
Банші 3 сезон
Банші 3 сезон
Банші 3 сезон
Для того, щоб коментувати, необхідно зареєструватись
Після реєстрації реклами набагато менше.
 • winkwinkedsmileam
  belayfeelfellowlaughing
  lollovenorecourse
  requestsadtonguewassat
  cryingwhatbullyangry
Доведіть, що ви не робот:*