Надприродне 8 сезон
8 сезон
Рік:
2012 рік
Країна:
Час:
43 хв.
Переклад:
російський, багатоголосий
Режисер:
Філіп Сгріккіа, Роберт Сінгер, Кім Меннерс
В ролях:
Джаред Падалекі, Дженсен Еклс, Женев'єв Падалекі, Джеймс Патрік Стюарт, Саманта Ферріс, Марк Пеллегріно, Кеті Кессіді, Джим Бівер, Міша Коллінз, Марк Шеппард
Формат:
mp4, 3gp

Надприродне 8 сезон дивитися онлайн

Опис серіалу Надприродне 8 сезон українською мовою

Привиди, демони, левіафани, сама Ліліт і навіть Люцифер - брати Вінчестер готові битися з будь-яким породженням іншого світла, який дуже багато назвали б диявольським, для того щоб заштовхати оне назад в інше або знищити. Подорослішавши після того як їх мама винищена чимось або кимось, не піддається опису достовірно відомими природними законами, Дін і Сем стали полює за цим щось. Під управлінням батька, будували життєвий уклад так, що це здається іншим як дике подорож-сафарі - гонитва за демоном, колись знищили мати. Чітка мета, продумані плани і оснащення полювань, іноді спонтанне поява співчуваючих інших, включаючи як представників іншої яви, так само тварюк-нежиті.

Вони будуть і гинути, і воскресати, самі ж почнуть купувати дуже фантастичні таланти. З ними разом борються ті, що постраждав сам від дій вихідців інших просторів або пережив втрату близьких. Будуть виродки, що борються в рахунок відвертого зла, заважаючи братам і намагаючись знищити. Логіко-фантазійний серіал-шоу – що перебирає свідомість явища, що породив значний спектр своїх похідних - анімації, флеш-набори, шутери та комікси.

Дивитися онлайн серіал Надприродне 8 сезон всі серії підряд безплатно

  • Зеркало
Відео файл не знайдено? Відключіть блокувальник реклами чи обновіть його!
Загрузка...
Надприродне 8 сезон
Надприродне 8 сезон
Надприродне 8 сезон
Надприродне 8 сезон
Для того, щоб коментувати, необхідно зареєструватись
Після реєстрації реклами набагато менше.
  • winkwinkedsmileam
    belayfeelfellowlaughing
    lollovenorecourse
    requestsadtonguewassat
    cryingwhatbullyangry
Доведіть, що ви не робот:*