» » Зупинись і гори 1 сезон
Зупинись і гори 1 сезон
1 сезон
Рік:
Країна:
Час:
43 хв.
Переклад:
російський, багатоголосий
Режисер:
Хуан Хосе Кампанелла, Карін Кусама, Дейзі фон Шерлер Майер
В ролях:
Лі Пейс, Нік Пупо, Скут МакНері, Гебріел Манако, Алана Кавано, Керрі Бише, Купер Ендрюс, Тобі Хасс, Аугуст Емерсон, Маккензі Девіс

Зупинись і гори 1 сезон дивитися онлайн

Опис серіалу Зупинись і гори 1 сезон українською мовою

На даний момент комп'ютери, їх комплектуючі та програмне забезпечення міцно увійшли в наше життя і є чимось буденним. Але в вісімдесятих роках минулого століття стан справ був іншим. На ринку існувало кілька компаній, котрі монополізували дану сферу діяльності і не готових впускати новачків в свій приватний коло.

Герої серіалу «Зупинись і гори » намагаються порушити гласні і негласні заборони на розробки, щоб зробити якісний стрибок в комп'ютерних технологіях. Ідейним натхненником операції виступає фахівець широкого профілю Джо Макміллан - самозакоханий і зарозумілий тип, готовий на все для досягнення мети. Він спирається на не реалізував генія Гордона Кларка, шануй ранні розробки випередили час, тому не були так тепло прийняті, як того заслуговували. Молода і талановита Камерон Хоу стає третім членом команди. Її свіжий погляд на проблему здатний прискорити отримання кінцевого продукту. Ставлячи на карту кар'єру і репутацію, кожен з них вірить в успіх спільної справи і його важливість для оточуючих.

Дивитися онлайн серіал Зупинись і гори 1 сезон всі серії підряд безплатно

Всі сезони:
 • Зеркало
 • Трейлер
Зупинись і гори 1 сезон
Зупинись і гори 1 сезон
Зупинись і гори 1 сезон
Зупинись і гори 1 сезон
Для того, щоб коментувати, необхідно зареєструватись
Після реєстрації реклами набагато менше.
 • winkwinkedsmileam
  belayfeelfellowlaughing
  lollovenorecourse
  requestsadtonguewassat
  cryingwhatbullyangry
Доведіть, що ви не робот:*