» » Школа виживання 3 сезон
Школа виживання 3 сезон
3 сезон
Рік:
2005 рік
Країна:
Час:
43 хв.
Переклад:
російський, багатоголосий
Режисер:
Грегорі Прендж, Пол Йоханссон, Марк Шван
В ролях:
Мойра Келлі, Беррі Корбін, Пол Йоханссон, Чад Майкл Мюррей, Лі Норріс, Софія Буш, Крейг Шеффер, Бетані Джої Ленц, Джеймс Лефферті, Хіларі Бертон
Формат:
mp4, 3gp

Школа виживання 3 сезон дивитися онлайн

Опис серіалу Школа виживання 3 сезон українською мовою

Головними героями серіалу «Пагорб одного дерева» є молоді люди Лукас і Нейтан. Це абсолютно різні хлопці, але об'єднує їх одне - велика любов до баскетболу. Хлопці є запеклими фанатами цього виду спорту. Саме баскетбол притягнув, ці різні. Адже, по суті, перший - дуже спокійний хлопець, який звик «плисти за течією», занудний хлопчина, з яким мало хто спілкується. Другий же, повна протилежність першому- харизматичний і досить запальний хлопець, який звик за всяку ціну домагатися своєї мети. Його батьки дуже забезпечені люди, що дає хлопцю, ще більше впевненості в собі. Хто б міг подумати, що таких неоднакових хлопців може об'єднати гра.

Сюжетна лінія фільму, зав'язується навколо головних героїв, які вшити займаються улюбленим спортом, при цьому - стають головними ворогами. Спокійний хлопчина заводить дружбу з дівчиною Нейтона, що дуже сильно не сподобалося хлопцеві. Адже він проти того, щоб його дівчина підтримувала спілкування з головним противником, на цьому тлі розгорається великий конфлікт. Незабаром, хлопці дізнаються шокуючу новину. Як виявилося, у них загальної батько, цього не очікував ніхто. Суперники, на відріз не сприймає це всерйоз, але незабаром відносини між, вже братами налагоджуються. Але чи довго триватиме цей світ?

Дивитися онлайн Холм одного дерева 3 сезон всі серії підряд

  • Зеркало
Відео файл не знайдено? Відключіть блокувальник реклами чи обновіть його!
Загрузка...
Школа виживання 3 сезон
Школа виживання 3 сезон
Школа виживання 3 сезон
Школа виживання 3 сезон
Для того, щоб коментувати, необхідно зареєструватись
Після реєстрації реклами набагато менше.
  • winkwinkedsmileam
    belayfeelfellowlaughing
    lollovenorecourse
    requestsadtonguewassat
    cryingwhatbullyangry
Доведіть, що ви не робот:*