» » Школа виживання 8 сезон
Школа виживання 8 сезон
8 сезон
Рік:
2010 рік
Країна:
Час:
43 хв.
Переклад:
російський, багатоголосий
Режисер:
Грегорі Прендж, Пол Йоханссон, Марк Шван
В ролях:
Мойра Келлі, Беррі Корбін, Пол Йоханссон, Чад Майкл Мюррей, Лі Норріс, Софія Буш, Крейг Шеффер, Бетані Джої Ленц, Джеймс Лефферті, Хіларі Бертон
Формат:
mp4, 3gp

Школа виживання 8 сезон дивитися онлайн

Опис серіалу Школа виживання 8 сезон українською мовою

Герої серіалу «Пагорб одного дерева» 8 сезон, Лукас і Нейтон люблять займатися спортом. Але спорт єдине, що у них спільне. Хоча, мабуть, не тільки це. Вони є зведеними братами по батьківській лінії. Нейтона виховувала дуже багата і впливова сім'я. Він має гордовитий характер і відмінно знає, чого вартий. Нейтон є незамінним гравців баскетбольної команди школи. Але Лукас, зведений брат Нейтона, разюче відрізняється від брата. Він тихий, люблячий помріяти і намагається триматися від усіх подалі. Лукаса виховала його мама сама, так як, коли вона його виношувала, будучи вагітною, батько покинув сім'ю. Лукас ніколи не хотів нічого пов'язувати зі своїм зведеним братом. Але його життя кардинально змінюється, коли він потрапляє в команду з баскетболу, в якій грає Лукас.

Всі дізнаються, що Лукас і Нейтон брати, хоча раніше вони це дуже добре приховували. Вони починають конкурувати між собою не тільки на ігровому майданчику. Їх протиборство ускладнюється тим, що Лукас починає відчувати почуття до дівчини Нейтона, яку звуть Пейтон. Нейтон же небайдужий до подруги Лукаса, яку звуть Хайли. У серіалі безліч комедійних ситуацій. Конкуренція братів не дасть глядачеві впасти у зневіру. Також глядачів порадують цікаві герої другого плану.

Дивитися онлайн Холм одного дерева 8 сезон всі серії підряд

  • Зеркало
Відео файл не знайдено? Відключіть блокувальник реклами чи обновіть його!
Загрузка...
Школа виживання 8 сезон
Школа виживання 8 сезон
Школа виживання 8 сезон
Школа виживання 8 сезон
Для того, щоб коментувати, необхідно зареєструватись
Після реєстрації реклами набагато менше.
  • winkwinkedsmileam
    belayfeelfellowlaughing
    lollovenorecourse
    requestsadtonguewassat
    cryingwhatbullyangry
Доведіть, що ви не робот:*