Кістки 1 сезон
1 сезон
Рік:
2005 рік
Країна:
Час:
43 хв.
Переклад:
російський, дубляж
Режисер:
Іен Тойнтон, Дуайт Х. Літтл, Жанно Шварц
В ролях:
Майкл Террі, Тамара Тейлор, Ті-Джей Тайн, Мікаела Конлін, Джон Френсіс Дейлі, Ерік Міллеган, Юджин Бірд, Емілі Дешанель, Девід Бореаназ, Патриція Белчер

Кістки 1 сезон дивитися онлайн

Опис серіалу Кістки 1 сезон українською мовою

Про доктора Тепмеранс Бреннан можна сказати, що вона краще сходиться з мертвими, ніж з живими. Талановита, але кілька закомплексована жінка-антрополог відчуває певні труднощі в спілкуванні з іншими, тому у неї мало друзів, і не налагоджена особисте життя. Зате в інституті Джефферсона, де Темперанс очолює групу молодих талановитих антропологів, вона відчуває себе, як риба у воді, особливо, коли оглядає останки чергової жертви. Доктор Бреннан і її підопічні можуть лише за фрагментом людської кістки, знайденої на місці злочину, обчислити, кому вона належала, і хто є вбивцею.

До допомоги вчених часто вдається поліція і ФБР, яке приставив до них спеціального агента Сілі Бута, який хоч і не розбирається в кістках так тонко, як головна героїня, зате має яскраві інтелектуальними здібностями і хваткою справжнього детектива. Крім Бреннан і Бута в підрозділ "Кості" входить художниця Анджела Монтенегро, доктор Джек Ходжінс і юний геній Зак Едді. Кожен з членів команди спеціалізується в певній сфері антропології та є в ній найкращим професіоналом в світі.

Дивитися онлайн Кості 1 сезон всі серії підряд

 • Зеркало
 • Трейлер
Кістки 1 сезон
Кістки 1 сезон
Кістки 1 сезон
Кістки 1 сезон
Для того, щоб коментувати, необхідно зареєструватись
Після реєстрації реклами набагато менше.
 • winkwinkedsmileam
  belayfeelfellowlaughing
  lollovenorecourse
  requestsadtonguewassat
  cryingwhatbullyangry
Доведіть, що ви не робот:*