Кістки 8 сезон
8 сезон
Рік:
2012 рік
Країна:
Час:
43 хв.
Переклад:
російський, дубляж
Режисер:
Іен Тойнтон, Дуайт Х. Літтл, Жанно Шварц
В ролях:
Майкл Террі, Тамара Тейлор, Ті-Джей Тайн, Мікаела Конлін, Джон Френсіс Дейлі, Ерік Міллеган, Юджин Бірд, Емілі Дешанель, Девід Бореаназ, Патриція Белчер
Формат:
mp4, 3gp

Кістки 8 сезон дивитися онлайн

Опис серіалу Кістки 8 сезон українською мовою

Бут і команда антропологів університету Джефферсона змушена діяти без свого шефа. Їх завдання - відшукати Пеланта, довести його провину в скоєних злочинах і відмити добре ім'я Темперанс. Крім того, пересічні вбивства нікуди не поділися, так що роботи у головних героїв менше не стало. Так, група буде зайнята пошуками нового Джека Різника, рішенням завдання, пов'язаної з відділенням фрагментів людського тіла від невдалого рекламщика і багатьом іншим. Окремою історією виступатиме справу про НЕ упокій душі вбитої дитини.

Вперше вчені стануть сумніватися в раціональності нашого всесвіту. Анжела і Ходжінс переживають чергову гілку кризи особистих відносин, а психолог Світс ніяк не може набратися сміливості, щоб зізнатися в своїх почуттях юної практикантці інституту Джефферсона. В останніх серіях восьмого сезону детектив Бут ризикує стати черговою жертвою Пеланта. Божевільного генія техніки і маніяка в одній особі необхідно терміново приборкати, адже він вже залишив головним героям досить серйозних неприємностей.

Дивитися онлайн Кості 8 сезон всі серії підряд

  • Зеркало
Відео файл не знайдено? Відключіть блокувальник реклами чи обновіть його!
Кістки 8 сезон
Кістки 8 сезон
Кістки 8 сезон
Кістки 8 сезон
Для того, щоб коментувати, необхідно зареєструватись
Після реєстрації реклами набагато менше.
  • winkwinkedsmileam
    belayfeelfellowlaughing
    lollovenorecourse
    requestsadtonguewassat
    cryingwhatbullyangry
Доведіть, що ви не робот:*