Правило гри 1 сезон
1 сезон 130 серія
Рік:
2015 рік
Країна:
Бразилія
Час:
90 хв. / 01:30
Переклад:
російський, двоголосий
Режисер:
Амора Маутнер
В ролях:
Марко Пігоссі, Тоні Рамос, Кассіа Кісс Магро, Жозе де Абреу, Едуарду Московіш, Сюзана Вієйра, Роберта Родрігес, Кайо Реймонд, Летиція Ліма, Жуліану Казарре
Формат:
mp4, 3gp

Правило гри 1 сезон дивитися онлайн

Опис серіалу Правило гри 1 сезон українською мовою

Афіна - ефектна блондинка аферистка промишляє обманом багатих дружин, заводячи з ними дружбу, а потім краде кредитні картки. Марія-Вітторія чесна дівчина, яка працює керуючої в нічному клубі, її мрія зібрати необхідну суму для становлення партнеркою в клубі. Тому коли аферистка замовляє пляшку шампанського «Кристал» і готова за неї заплатити п'ятнадцять тисяч реалів, керуюча миттю організовує доставку. Правда, у Марії є ще одна пристрасть її хлопець Жуліано, який вже четвертий рік сидить у в'язниці. Звинувачений в торгівлі наркотиками господар спортивної школи не визнав провини, так як саме завдяки його бійцівської секції, він умів витягти сорок підлітків з вулиць і позбавити їх від наркобізнесу.

Серіал «Правило гри» 2015, оповідає про складні взаємини героїв, яким доводиться справлятися з труднощами життя в сучасній Бразилії. Данте - поліцейський офіцер, який вважає, що завдяки стеження за Жуліаном вийде на його батька-бандита, який вбив його біологічну матір. Ромеро Ромуло - адвокат, який рятує життя молодих людей потрапили до в'язниці, проте, при цьому має свої таємниці, про які не знає, навіть прийомний син Данте. Вийшовши з в'язниці, Жуліано дізнається, що його секція закрита, а спонсори відвернулися, незважаючи на успіхи школи. Він планує відродити секцію, але тим часом у матері Вітторії виявляється хвороба, яка потребує дорогої операції.

Фільми 2015 онлайн

Дивитися онлайн серіал Правило гри 1 сезон всі серії підряд безплатно

Всі сезони:
 • 1 сезон
 • Зеркало
Відео файл не знайдено? Відключіть блокувальник реклами чи обновіть його!
Для того, щоб коментувати, необхідно зареєструватись
Після реєстрації реклами набагато менше.
 • winkwinkedsmileam
  belayfeelfellowlaughing
  lollovenorecourse
  requestsadtonguewassat
  cryingwhatbullyangry
Доведіть, що ви не робот:*