Лопес 1 сезон
1 сезон
Рік:
2016 рік
Країна:
Час:
30 хв.
Переклад:
російський, багатоголосий
Режисер:
Трой Міллер
В ролях:
Ешлі Самора, Алехандро Карденас, Парвеш Шина, Хейлі Хантлі, Айман Саммай, Джордж Лопес, Федеріко Дорда, Хенк Чен, Зік Ніколсон, Остін Мінкс
Формат:
mp4, 3gp

Лопес 1 сезон дивитися онлайн

Опис серіалу Лопес 1 сезон українською мовою

Життя Джорджа Лопеса, повний хаос, сусіди відомого коміка вимагають його вкоротити дерева і обзивають расистом, Снуп Дог просить посидіти зі своєю покоївкою і навіть готовий заплатити, але Джордж відмовляється. Наживання ворогів для коміка стає потенційним прокляттям. Навіть приїхавши в елітну школу Брегмур, де вчиться його дочка Еріка, він дізнається, що за програмою фандрайзингу на шкільному балу, буде проданий як звичайний аукціонний лот на одну добу. Іншими словами, стане рабом одягни для того хто більше заплатить. Мало того, вийшовши з ресторану де він обідав з одним Джордж, не дивлячись, дає паркувальний талон колишньому меру Лос-Анджелеса, а один робимо фотографію і постить її в Instagram.

Серіал «Лопес» (2016) 1 сезон, розповідає про пригоди колишнього популярним коміка в його зовсім невеселої реальному житті. Дочка Еріка, дізнавшись, що його виставляють, як лот на шкільному аукціоні заявила, що батько нав'язується. Міг би просто дати їх шале під проведення балу, а раптом його ніхто не купить і тоді це буде ганьба. Однак прийшовши на шкільний бал, Джордж з подивом виявляє велику кількість людей, які жадають купити саме його лот. Тут і ображений сусід, і Снуп Дог, який бажає його придбати для покоївки і навіть ображений колишній мер, всі хочуть роздобути його в якості раба на день.

Фільми 2016 онлайн

Дивитися онлайн серіал Лопес 1 сезон всі серії підряд безплатно

Всі сезони:
  • Зеркало
Відео файл не знайдено? Відключіть блокувальник реклами чи обновіть його!
Для того, щоб коментувати, необхідно зареєструватись
Після реєстрації реклами набагато менше.
  • winkwinkedsmileam
    belayfeelfellowlaughing
    lollovenorecourse
    requestsadtonguewassat
    cryingwhatbullyangry
Доведіть, що ви не робот:*