Вайнберг 1 сезон
1 сезон 6 серія
Рік:
2015 рік
Країна:
Час:
53 хв.
Переклад:
російський, багатоголосий
Режисер:
Тілль Францен, Жан Мартін Шарф
В ролях:
Фрідріх Мюке, Арведі Бірнбаум, Арнд Клавіттер, Гудрун Ландгребе, Лаура Тонке, Крістіна Гроссе, Анна Беттхер, Марсель Глаух, Антьє Трауе
Формат:
mp4, 3gp

Вайнберг 1 сезон дивитися онлайн

Опис серіалу Вайнберг 1 сезон українською мовою

Прокинувшись в мальовничому місці посеред виноградників, які омиваються річкою Ар, головний герой міг би подумати, що він виявився в самому чарівному куточку землі. Але, коли густий туман, що огорнув долину розсіявся, з'ясувалося, що він помиляється. До того ж, хлопцеві не вдавалося згадати, як його занесло в цю місцевість. Поки він волав до своєї пам'яті, то відчув на собі краплі теплої крові. Виявилося, що вона належить дівчині, повислої на лозі у винограднику. Розгубленість головного героя тривала недовго. Він зрозумів, що необхідно покликати людей. Благо, що селище виявився недалеко.

Як тільки він знайшов допомогу, то повернувся на це дивне місце. Тільки там ні залишилося жодного сліду від дівчини. Подальша ланцюг подій зажадала від хлопця бути більш обережним і уважно роздивитися навколо. Адже ті люди, яких він зустрів і господарі будинку, де потім йому довелося ночувати, про щось недоговорювали. Від цього виникало відчуття нервозності, похмурої таємниці. Але намічався свято. Тут є звичай проводити винний фестиваль. На нього збирається багато людей і вибирають королеву. Побачивши нинішню обраницю, хлопець жахнувся - захлиналася кров'ю дівчина і королева мала одне і те ж обличчя. Як можна пояснити це неймовірне схожість?

Фільми 2015 онлайн

Дивитися онлайн серіал Вайнберг 1 сезон всі серії підряд безплатно

Всі сезони:
 • 1 сезон
 • Зеркало
Відео файл не знайдено? Відключіть блокувальник реклами чи обновіть його!
Загрузка...
Вайнберг 1 сезон
Вайнберг 1 сезон
Вайнберг 1 сезон
Вайнберг 1 сезон
Для того, щоб коментувати, необхідно зареєструватись
Після реєстрації реклами набагато менше.
 • winkwinkedsmileam
  belayfeelfellowlaughing
  lollovenorecourse
  requestsadtonguewassat
  cryingwhatbullyangry
Доведіть, що ви не робот:*