» » Хтива Каліфорнія 3 сезон
Хтива Каліфорнія 3 сезон
3 сезон
Рік:
2009 рік
Країна:
Час:
28 хв.
Переклад:
російський, багатоголосий
Режисер:
Девід Фон Енкен, Адам Бернштейн, Джон Дав
В ролях:
Наташа МакЕлхоун, Девід Духовний, Каллум Кіт Ренні, Памела Адлон, Мадлен Мартін, Мадлен Зима, Джейсон Бех, Еван Хендлер, Стівен Тоболовські, Рейчел Майнер
Формат:
mp4, 3gp

Хтива Каліфорнія 3 сезон дивитися онлайн

Опис серіалу Хтива Каліфорнія 3 сезон українською мовою

Зрада дружини і творча криза одночасно навалилися на професійного письменника Хенка Муді переїхав з Нью-Йорка разом з родиною до Каліфорнії. Друг і літературний агент Чарлі нагадує що письменник заборгував книгу видавцеві ще з того часу коли його дванадцятирічна дочка Ребекка годувалася грудним молоком. Також він пропонує попрацювати в блозі видавництва «Лос-Анджелесу пекло», але Муді не вважає таку роботу гідною. Тому продовжує самокопання і насильство над собою, які перемежовуються з безладними статевими зв'язками, і, в свою чергу, не приносять нічого кромці курйозних ситуацій і виразного слова Fuck на екрані ноутбука, народженого в муках непотрібного праці. Такий спосіб життя призводить до ще більшого ускладнення відносин з колишньою дружиною Карен, яка, до речі, знайшла собі нареченого Білла Льюїса, у якого тепер живе разом з дочкою.

Потуги повернути Карен, не дають результату, зате доля підкидає Хенку ще один сюрприз ускладнює його і без того дивне життя. Одного разу Карен просить його терміново приїхати, так як Ребекка виявилася в біді, шістнадцятирічна донька Білла, Міа бачила Ребекку в нічному клубі, в дивному суспільстві. Звичайно, як справжній батько Хенк негайно приїхав і разом з Карен, вони забрали Ребекку з клубу незважаючи на її протести. Після чого Муді знову спробував завести розмову про повернення і навіть запропонував Карен вийти за нього заміж, проте в самий розпал зворушливою бесіди повертається Міа, в якій Хенк з жахом дізнається свою недавню партнерку по сексу. Ушлая шістнадцятирічна дівчина, починає його шантажувати, вимагаючи продовження відносин, однак, це протизаконно і загрожує в'язницею. Саме життя письменника перетворюється в захоплюючу розповідь якого він не бачить за спробами написати книгу, мало того, коли він все-таки вирішується почати роботу в блозі то дізнається що видавництво належить його ворогові Біллу, нареченому Карен.

Дивитися онлайн Секс і Каліфорнія 3 сезон всі серії підряд

  • Зеркало
Відео файл не знайдено? Відключіть блокувальник реклами чи обновіть його!
Хтива Каліфорнія 3 сезон
Хтива Каліфорнія 3 сезон
Хтива Каліфорнія 3 сезон
Хтива Каліфорнія 3 сезон
Для того, щоб коментувати, необхідно зареєструватись
Після реєстрації реклами набагато менше.
  • winkwinkedsmileam
    belayfeelfellowlaughing
    lollovenorecourse
    requestsadtonguewassat
    cryingwhatbullyangry
Доведіть, що ви не робот:*