Шибайголова 2 сезон
2 сезон
Рік:
2016 рік
Країна:
Час:
~00:54
Переклад:
російський, багатоголосий
Режисер:
Філ Абрахам, Феррі Блекберн, Стівен С. ДеНайт
В ролях:
Рой Джонсон, Елден Хенсон, Розаріо Доусон, Дебора Енн Уолл, Вінсент Д'Онофріо, Айєлет Зурер, Тобі Леонард Мур, Вонді Куртіс-Холл, Чарлі Кокс, Боб Гантон
Формат:
mp4, 3gp

Шибайголова 2 сезон дивитися онлайн

Опис серіалу Шибайголова 2 сезон українською мовою

Добро і зло - часто грань між ними така тонка, що часом, заради торжества справедливості, доводиться порушувати закон. Новий фантастичний серіал Шибайголова 2 сезон дивитися онлайн розповість цінителям захоплюючих супергеройських історій про нового спасителя великого, але переповненого злочинністю Манхеттена, який почне таємно вершити власне правосуддя. Його звуть Метт Мердок. Народжений сліпим, він не змирився з роллю інваліда, а прагнув стати не тільки повноцінним, але ще й активним членом громадянської спільноти. Отримавши диплом адвоката, Мердок починає вести правозахисну діяльність, проте дуже швидко розуміє, що злочинність занадто глибоко зрослася з владою на всіх її рівнях, і викорінити зло звідти законними методами вже неможливо.

У Метта Мердока є один секрет , який він ретельно приховує від оточуючих, адже в таємниці цієї і є сутність його сили. Виявляється, почуття Метта настільки загострені, що він спокійно обходиться без зору. Саме цю свою здатність він вирішує застосувати, коли розуміє, що перемогти бандитизм Манхеттена можна тільки одним способом - перебити всіх злочинців, які заполонили вулички «Пекельної кухні». Так у місті з'являється новий супергерой, який творить правосуддя під прикриттям власної інвалідності. Головний противник Метта, кримінальний авторитет Вілсон Фіск, кидає проти невідомого месника всі свої сили, всіх своїх головорізів, але чи зможуть вони здолати того, для кого боротьба зі злом стала істинним, і єдиним сенсом, його повного поневірянь життя?

Фільми 2016 онлайн

Дивитися онлайн Зірвиголова 2 сезон всі серії підряд

Всі сезони:
  • Зеркало
Відео файл не знайдено? Відключіть блокувальник реклами чи обновіть його!
Шибайголова 2 сезон
Шибайголова 2 сезон
Шибайголова 2 сезон
Шибайголова 2 сезон
Для того, щоб коментувати, необхідно зареєструватись
Після реєстрації реклами набагато менше.
  • winkwinkedsmileam
    belayfeelfellowlaughing
    lollovenorecourse
    requestsadtonguewassat
    cryingwhatbullyangry
Доведіть, що ви не робот:*