Проповідник 1 сезон
1 сезон
Рік:
2016 рік
Країна:
Час:
~00:45
Переклад:
російський, багатоголосий
Режисер:
Еван Голдберг, Сет Роген, Майкл Словіс
В ролях:
Том Брук, Рут Негг, Джозеф Ґілґан, Йен Коллетти, Люсі Гріффітс, Джекі Ерл Хейлі, Домінік Купер, Дерек Вілсон, У. Ерл Браун, Анатол Юсеф
Формат:
mp4, 3gp

Проповідник 1 сезон дивитися онлайн

Опис серіалу Проповідник 1 сезон українською мовою

Головний герой Кастер працює священнослужителем в провінційному місті Техасу. Він молодий і не має достатньо досвіду, тому часто сумнівається в правильності свого шляху і релігійних істинах. Саме такі незміцнілі натури часто стають притулком для містичних істот. Незабаром відбулося щось, що назавжди змінило життя Кастера і розділило його на дві протиборчі половини. Душею героя серіалу Проповідник 1 сезон заволоділо створення по імені Генезис - це Напівангел-напівдемон, який з'явився на світ в результаті злягання між силами зла і добра. Порочне дитя увібрало в себе всі риси кожного з батьків, тому він може проявляти як позитивні якості, так і негативні. Ніколи не знаєш, як поведе себе Генезис в конкретній ситуації, і яка його частина здобуде перемогу.

Істота накинулася на Кастера прямо під час богослужіння і проникло в його свідомість, тому тепер герой є служителем не тільки Бога, але і Диявола. Священик швидко знайшов собі однодумців, ними виявилися вампір з Ірландії і його колишня подружка. З цього моменту поведінка Кастера різко змінюється, його поради часом шокують і лякають своєю жорстокістю, що ніяк не в'яжеться з образом служителя церкви. Однак харизматичний і сучасний священик стає популярним, так як відмовляється від багатьох заповідей і діє по незалежним принципам. Але часом герою буває важко справлятися з спалахами гніву і люті, тому йому необхідно знайти втікача з небес незвичайної істоти, щоб позбутися від його влади.

Фільми 2016 онлайн

Дивитися онлайн серіал Проповідник 1 сезон всі серії підряд безплатно

Всі сезони:
  • Зеркало
Відео файл не знайдено? Відключіть блокувальник реклами чи обновіть його!
Проповідник 1 сезон
Проповідник 1 сезон
Проповідник 1 сезон
Для того, щоб коментувати, необхідно зареєструватись
Після реєстрації реклами набагато менше.
  • winkwinkedsmileam
    belayfeelfellowlaughing
    lollovenorecourse
    requestsadtonguewassat
    cryingwhatbullyangry
Доведіть, що ви не робот:*