» » Адам портить все 1 сезон
Адам портить все 1 сезон
1 сезон
Рік:
2015 рік
Країна:
Час:
30 хв.
Переклад:
російський, багатоголосий
Режисер:
Пол Бріганті, Вінсент Пейон, Джош Рубен
В ролях:
Еліза Скіннер, Хейлі Норман, Зік Ніколсон, Емілі Аксфорд, Брайан Мерфі, Нік Манді, Калеб Барк, Тімоті Е. Гудвін, Адам Лустік, Адам Коновер
Формат:
mp4, 3gp

Адам портить все 1 сезон дивитися онлайн

Опис серіалу Адам портить все 1 сезон українською мовою

Ніхто не думав скільки стереотипів нам нав'язано з самого народження? Ми приймаємо всі, як догму, сліпо слідуючи писаним і неписаним правилам. Дорослішаючи, людина отримує масу інформації з ЗМІ. Нескінченним потоком ллється звичний інформаційний дощ, який щодня просто зомбує населення планети. У людства не залишається жодного шансу, що нав'язаний ззовні стереотип буде просто змінити. Але є на ТБ Адам, який сам нікому і ніколи не довіряє - тільки набутому досвіду і власних відчуттів. Він закликає наслідувати його приклад інших.

Ведучий нового шоу закликає глядачів піддавати все сумніву - навіть самі прописні істини. Він показує всім, що як легко помилятися, бути не правим, якщо не аналізувати свої думки. Чи прийшли в до певного рішення самостійно, або воно було нав'язано ззовні. Дуже показовим можна назвати випуск, присвячений чайових. Коли людина залишає офіціантові чайові, то переконаний, що так прийнято. Але ким і чому це прийнято? Подивившись кілька випусків, глядач зрозуміє, що є інший підхід до звичної інформації. Погляд на все навколо зміниться, багато звичних правила викличуть сумніви.

Фільми 2015 онлайн

Дивитися онлайн серіал Адам портить все 1 сезон всі серії підряд безплатно

Всі сезони:
  • Зеркало
Відео файл не знайдено? Відключіть блокувальник реклами чи обновіть його!
Для того, щоб коментувати, необхідно зареєструватись
Після реєстрації реклами набагато менше.
  • winkwinkedsmileam
    belayfeelfellowlaughing
    lollovenorecourse
    requestsadtonguewassat
    cryingwhatbullyangry
Доведіть, що ви не робот:*