» » Хроніки Ліззі Борден 1 сезон
Хроніки Ліззі Борден 1 сезон
1 сезон
Рік:
2015 рік
Країна:
Час:
~00:40
Переклад:
російський, дубляж
Режисер:
Ховард Дойч, Стефен Т. Кей, Костянтин Макрис
В ролях:
Джефф Уинкотт, Олівія Ллевелин, Ділан Тейлор, Коул Хаузер, Габріель Трудель, Клеа ДюВалл, Бредлі Страйкер, Крістіна Річчі, Джессі Шрем, Джон Ралстон
Формат:
mp4, 3gp

Хроніки Ліззі Борден 1 сезон дивитися онлайн

Опис серіалу Хроніки Ліззі Борден 1 сезон українською мовою

«Хроніки Ліззі Борден» - таємничий серіал, знятий режисером Степхеном Каї, розповідає історію дівчини, що затаїла злість на весь світ. Її ім'я - Ліззі, і вона не цікавиться модою, косметикою, їжею, одягом і хлопцями. Її великою аддикцією є вбивство і робить вона це нещадно. Це і визначає її згодом як саму кримінальну особистість Америки. Примітно, що вона дійсно існувала в нашому житті колись в минулому, отже, кривава історія героїні цього фільму аж ніяк не придумана. Основним знаряддям вбивства Ліззі служила її сокира. Одного разу за допомогою неї було скоєно тяжкий подвійне вбивство її бідних батьків, винною ж визнали іншу, яка опинилася невинною, жінку, хоча купа доказів говорило зовсім про протилежне і вказувало на Борденд. Але хто ж міг повірити, що це зробила їх власна дочка?


Однак на цьому криваві випадки не закінчилися, ще багато злочинів було скоєно, а докази так і не було знайдено, навіть якщо дівчину і підозрювали, то їй вдавалося сухою виходити з води завдяки тому, що її хитра душа знала, як спланувати вбивство так, щоб ніхто не зміг додуматися. Але і на підступну Ліззі повинна знайтися управа. За її справу береться детектив Чарлі, що володіє допитливим розумом і здатністю так чи інакше добиратися до істини. Цей серіал вам покаже, чим же обернеться їх нерівне зіткнення і які таємниці відчайдушною Ліззі можуть спливти на поверхню.

Фільми 2015 онлайн

Дивитися онлайн серіал Хроніки Ліззі Борден 1 сезон всі серії підряд безплатно

Всі сезони:
  • Зеркало
Загрузка...
Для того, щоб коментувати, необхідно зареєструватись
Після реєстрації реклами набагато менше.
  • winkwinkedsmileam
    belayfeelfellowlaughing
    lollovenorecourse
    requestsadtonguewassat
    cryingwhatbullyangry
Доведіть, що ви не робот:*