Родовід 1 сезон
1 сезон
Рік:
Країна:
Час:
60 хв. / 01:00
Переклад:
російський, багатоголосий
Режисер:
Едвард Бьянчі, Йохан Ренк, Деніел Еттіес
В ролях:
Сіссі Спейсек, Бен Мендельсон, Енріке Мурсіано, Оуен Тіг, Джасінда Беррет, Норберт Лео Батц, Кайл Чандлер, Джеймі МакШейн, Лінда Карделліні, Тейлор Рувьер

Родовід 1 сезон дивитися онлайн

Опис серіалу Родовід 1 сезон українською мовою

Велика родина - міцна. Брати - це не просто підтримка, це спільний бізнес, спільні таємниці, загальні справи. І добре, щоб було саме так. Але ж в абсолютно будь-якому бізнесі можуть бути (і, найчастіше, є) свої справи у кожного партнера, навіть якщо вони рідні по крові. Чотири брати - це вже клан, надійний, стійкий і не впускає до близького кола жодного стороннього. Але що буде, якщо цей самий сторонній, ні хто інший, як свій власний п'ятий брат? Ось тільки він практично ніколи не підтримував ні сім'ю, ні її інтереси, а можливість зробити рідні гидоту сприймав, як чергове жорстоке розвага.

І, зрозуміло, що з приходом такого небажаного гостя розмірене і усталене життя просто летить шкереберть. На загальний огляд витягуються таємниці, які надійним приховувалися чимало років, а про багатьох з них взагалі забули (або спробували прикинутися, що цього просто взагалі і не було). Але цей ізгой-відщепенець, здається, спеціально робить все можливе, щоб якомога більше кримінальних або неприємних секретів стало відомими широкої публіки. І є серед несподіваних одкровень і такі, які і в ближньому колі сім'ї щось не особливо потрібно знати - вони шокують і відштовхують. Як довго ж це буде? Чи збережуться сімейні, дружні і партнерські відносини між братами?

Дивитися онлайн серіал Родовід 1 сезон всі серії підряд безплатно

Всі сезони:
 • Зеркало
 • Трейлер
Родовід 1 сезон
Родовід 1 сезон
Родовід 1 сезон
Родовід 1 сезон
Для того, щоб коментувати, необхідно зареєструватись
Після реєстрації реклами набагато менше.
 • winkwinkedsmileam
  belayfeelfellowlaughing
  lollovenorecourse
  requestsadtonguewassat
  cryingwhatbullyangry
Доведіть, що ви не робот:*