Родовід 2 сезон
2 сезон 10 серія
Рік:
2016 рік
Країна:
Час:
60 хв. / 01:00
Переклад:
російський, багатоголосий
Режисер:
Едвард Бьянчі, Йохан Ренк, Деніел Еттіес
В ролях:
Сіссі Спейсек, Бен Мендельсон, Енріке Мурсіано, Оуен Тіг, Джасінда Беррет, Норберт Лео Батц, Кайл Чандлер, Джеймі МакШейн, Лінда Карделліні, Тейлор Рувьер
Формат:
mp4, 3gp

Родовід 2 сезон дивитися онлайн

Опис серіалу Родовід 2 сезон українською мовою

У центрі дії кримінально-драматичного серіалу «Родовід» велика сім'я Рейберн. Чотири рідних брата поживають в тихому південному містечку на березі моря, що знаходиться в сонячній Флориді. Чотири брати і сестри давно вже вийшли з дитячого віку і завелися своїми сім'ями, проте як і раніше не тільки добре ладнають між собою, а й довіряють один одному. По суті це справжній сімейний клан в найкращому сенсі цього слова. Однак кожен з братів має свій скелет у шафі, і дуже не хоче, щоб все таємне стало відомим оточуючим. Всі чотири брата надійно зберігають всі секрети один одного і живуть в мирі та злагоді. Однак в один день ця ідилія закінчується, оскільки в лоно сім'ї повертається Денні, п'ятий, найстарший з братів.

У сім'ї він вважається недолугим і ненадійною людиною. Денні завжди відрізнявся від своїх братів, так що нічого дивного в тому, що його власні рідні вважають його ганьбою сім'ї і небажаним гостем в своєму будинку. Особливо негативно ставиться до Денні його брат Джон, який більше всіх стежить за добробутом не тільки своєї сім'ї, а й усього міста. Приїзд старшого брата похитнув світ, який панував до цього в сім'ї. Зберігати існуючий порядок чотирьом братам все складніше. З плином часу на світло стали виходити все нові таємниці цієї сім'ї, відповідно без жертв ці відкриття не проходять. Глядачі серіалу будуть залишатися в напрузі аж до самого закінчення серіалу, що не дивно, адже його творцями є автори іншого гучного проекту «Сутичка».

Фільми 2016 онлайн

Дивитися онлайн серіал Родовід 2 сезон всі серії підряд безплатно

Всі сезони:
  • Зеркало
Відео файл не знайдено? Відключіть блокувальник реклами чи обновіть його!
Родовід 2 сезон
Родовід 2 сезон
Родовід 2 сезон
Родовід 2 сезон
Для того, щоб коментувати, необхідно зареєструватись
Після реєстрації реклами набагато менше.
  • winkwinkedsmileam
    belayfeelfellowlaughing
    lollovenorecourse
    requestsadtonguewassat
    cryingwhatbullyangry
Доведіть, що ви не робот:*