Борджіа 1 сезон
1 сезон
Рік:
2011 рік
Країна:
Угорщина, Ірландія, Канада
Час:
55 хв.
Переклад:
російський, багатоголосий
Режисер:
Ніл Джордан, Карі Скогланд, Джон Мейбері
В ролях:
Джоенн Уеллі, Колм Фіоре, Вернон Добчефф, Лотта Вербеке, Джеремі Айронс, Пітер Салліван, Девід Оукс, Шон Харріс, Холлідей Грейнджер, Франсуа Арно
Формат:
mp4, 3gp

Борджіа 1 сезон дивитися онлайн

Опис серіалу Борджіа 1 сезон українською мовою

Шкодуєте, що не можете потрапити в минуле? Тоді ласкаво просимо в світ жорстокої моралі і безсердечного святотатства. Історичний серіал «Борджіа» оповідає про ту епоху, коли до влади прийшов Олександр VI, відомий у вузькому колі під ім'ям Родріго Борджіа. Про його вчинках ходили легенди. Правда, порівнювали їх з безчесними і нахабними звичками ненаситного чудовиська. Узурпатор до кінчика волосся, він не вважався зі святими писаннями, застосовуючи божеське слово тільки там, де йому було вигідно. Народ не міг повстати проти свого правителя, тому що занадто велика була ціна за незадоволений шепіт в окрузі.

Богослужіння перетворилося в механізм управління людським свідомістю. Їм керувалися для здобутки не добрих цілей і в ім'я обілення власного імені. Місцева влада не гребувала використовувати неприпустимі міри покарання, ніби кров і насильство робило її ще сильніше, живило для вчинення більш жорстокої розправи над ослухатися людьми. Одне ім'я нового правителя тримало всіх в страху. Це стало часом повним гнітючих несподіванок і відсутності будь-якої віри до церковнослужителів, які обдурили надії простих жителів. І людям доводилося закривати очі на страшні злодіяння, які чиняться зовсім поруч, інакше їх чекала неминуча смерть.

Дивитися онлайн серіал Борджіа 1 сезон всі серії підряд безплатно

Всі сезони:
  • Зеркало
Відео файл не знайдено? Відключіть блокувальник реклами чи обновіть його!
Борджіа 1 сезон
Борджіа 1 сезон
Борджіа 1 сезон
Борджіа 1 сезон
Для того, щоб коментувати, необхідно зареєструватись
Після реєстрації реклами набагато менше.
  • winkwinkedsmileam
    belayfeelfellowlaughing
    lollovenorecourse
    requestsadtonguewassat
    cryingwhatbullyangry
Доведіть, що ви не робот:*